Ürünleri Değiştermiyorum ? Hata Veriyor

tolonservis

OpenCart-TR
Web sitesi
www.tunckolmakina.com
Admin Bölümden Ürünleri Düzenle Yapıyorum bu Hatayı alıyorum Sil Yaptıgım Zamanda Başarı İle Sildi Diyor Ama Ürünü Silemeiyorum

Kod:
notice: Undefined index: model in /home/vizyrcom/domains/endustriyelcamasirhane.com/public_html/admin/controller/catalog/product.php  on line 695Notice: Undefined index: sku in /home/vizyrcom/domains/endustriyelcamasirhane.com/public_html/admin/controller/catalog/product.php  on line 703Notice: Undefined index: location in /home/vizyrcom/domains/endustriyelcamasirhane.com/public_html/admin/controller/catalog/product.php  on line 711Notice: Undefined index: keyword in /home/vizyrcom/domains/endustriyelcamasirhane.com/public_html/admin/controller/catalog/product.php  on line 731Notice: Undefined index: image in /home/vizyrcom/domains/endustriyelcamasirhane.com/public_html/admin/controller/catalog/product.php  on line 747Notice: Undefined index: image in /home/vizyrcom/domains/endustriyelcamasirhane.com/public_html/admin/controller/catalog/product.php  on line 754Notice: Undefined index: manufacturer_id in /home/vizyrcom/domains/endustriyelcamasirhane.com/public_html/admin/controller/catalog/product.php  on line 767Notice: Undefined index: shipping in /home/vizyrcom/domains/endustriyelcamasirhane.com/public_html/admin/controller/catalog/product.php  on line 775Notice: Undefined index: date_available in /home/vizyrcom/domains/endustriyelcamasirhane.com/public_html/admin/controller/catalog/product.php  on line 783Notice: Undefined index: quantity in /home/vizyrcom/domains/endustriyelcamasirhane.com/public_html/admin/controller/catalog/product.php  on line 791Notice: Undefined index: stock_status_id in /home/vizyrcom/domains/endustriyelcamasirhane.com/public_html/admin/controller/catalog/product.php  on line 803Notice: Undefined index: price in /home/vizyrcom/domains/endustriyelcamasirhane.com/public_html/admin/controller/catalog/product.php  on line 811Notice: Undefined index: status in /home/vizyrcom/domains/endustriyelcamasirhane.com/public_html/admin/controller/catalog/product.php  on line 819Notice: Undefined index: tax_class_id in /home/vizyrcom/domains/endustriyelcamasirhane.com/public_html/admin/controller/catalog/product.php  on line 831Notice: Undefined index: weight in /home/vizyrcom/domains/endustriyelcamasirhane.com/public_html/admin/controller/catalog/product.php  on line 839Notice: Undefined index: weight_class_id in /home/vizyrcom/domains/endustriyelcamasirhane.com/public_html/admin/controller/catalog/product.php  on line 851Notice: Undefined index: length in /home/vizyrcom/domains/endustriyelcamasirhane.com/public_html/admin/controller/catalog/product.php  on line 859Notice: Undefined index: width in /home/vizyrcom/domains/endustriyelcamasirhane.com/public_html/admin/controller/catalog/product.php  on line 867Notice: Undefined index: height in /home/vizyrcom/domains/endustriyelcamasirhane.com/public_html/admin/controller/catalog/product.php  on line 875Notice: Undefined index: length_class_id in /home/vizyrcom/domains/endustriyelcamasirhane.com/public_html/admin/controller/catalog/product.php  on line 887

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
RE: Ürünleri Değiştermiyorum ? Hata Veriyor Yardıma İhtiyaçım Var HELP

Bu hata nasıl olduğu sıfır kurulumda böyle bir hatayı daha önce hiç görmedim. Güncelleme mi yaptınız ya da değişiklik mi yaptınız. Dosyaları tekrar yüklemeyi deneyin. Yaptığınız değişiklikleri geri alın.

tolonservis

OpenCart-TR
Web sitesi
www.tunckolmakina.com

Kullandıgım 1.4.7 versiyon ve bununla başladım güncelleme yapmadım hiç Aslında

Bu Hata Birden Bire Çıktı Kurumu Yapalı 1 Ay Oldu Ama Eski Yedek Dosyasını Yüklediğimdede Aynı Sorunla Karşılaşıyorum Sıfırdan Kuruyorum Veritabanını siliyorum Dosyaları Siliyorum ve Yeniden Yüklüyorum sorun kalkıyo site demo halindeyken ama yedeklediğim veri tabanı dosyasını geri yükle diyorum yüklüyor her şey dogru çalışıyor iş gelelim ürün silme düzelmeye gelince bu hatayı veriyor bana

Peki Şöyle Bişi Yapma Şansım Varmı

eski yedek dosyamdan sadece katogorileri müşteri listemi eklesem sadece, ürünleri eklemesem olurmu yapabilirmiyim

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com

Deneyin isterseniz ama sanırım yedek aldığınız veritabanı sağlam değil.

tolonservis

OpenCart-TR
Web sitesi
www.tunckolmakina.com

Hatayı Buldum 1.4.7 kullanıyorum versiyon bilginize

admin_product_filter_by_category_v1.4.7.zip
http://forum.opencart-tr.com/thread-839-post-5662.html#pid5662

Bu Modülü Yükledikten Sonra Olmuş O Ara ürün eklemediydim far etmemişim siteyi sıfırdan yazdım sonra filitre modülünü yükledim baktım site yine aynı oldu sonra modüle yüklediğim dosyaları silip orjinallerini attım düzeldi geç oldu ama oldu sonunda
Ne demişler azimle uğraşan arızalı modülü bulur demişler :)