Ürüne Tıkladığımda Boş Sayfa Geliyor?

t4r1k

OpenCart-TR
iyi günler
aranıza yenı katıldım.open cartla 3 gündür uğraşıyorum.gayet güzel bi e-ticaret scripti tamda aradığım gibi bişey ve üstelik ücretsiz.herşey çok güzel bi kaç modül filan kurdukdan sonra bi test edeyim bakayım ne var ne yok dedim. bi test için deneme ve bi anakart olarak ürün çıkardım. sonra siteden ürüne tıkladım ama baktımkı boş sayfa beliriyor? acaba neyden kaynaklanıyor bu sorun? 2 tane ürün çıkardım 2 sine basıncada boş sayfada kalıyor oylece.bi sorun var ama ne? template filan açıp kurcalamadım oyle sadece otomatık urun kodu bıde resımlerı başka serverden çekme diye bi konuda anlatılanları yaptım..

yardımlarınız ıcın teşekkur ederım

reklam sayılırmı bılmıyorum ama gormek ıstersenız
www.teknopolbilgisayar.net

konuyu yanlış yera açmışım özür dilerim

satanist

OpenCart-TR
ürünlerle ilgili bir degısıklık yaptınızmı?

t4r1k

OpenCart-TR
satanist' Alıntı:
ürünlerle ilgili bir degısıklık yaptınızmı?

yaptığım tek değişiklik bu otomatik ürün kodu veren uygulama.

ha birde resimleri başka serverden alıp eklemeye yarayan uygulama

t4r1k

OpenCart-TR
mirac' Alıntı:
Catalog klasörünün izinlerini kontrol etmeyi deneyiniz..

777 mı yapayım hocam

catalog klasoru ve tum alt klasor ve dosyaları chmod 777 yaptım. yenı urun ekledm test amacıyla
durum aynı vaziyette hocam

2010-12-13 21:06:22 - PHP Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/vol8/0fees.net/fees0_6840224/teknopolbilgisayar.net/htdocs/board/admin/controller/common/filemanager.php on line 110
2010-12-14 9:47:07 - PHP Notice: session_start() [<a href='function.session-start'>function.session-start</a>]: ps_files_cleanup_dir: opendir(/php_sessions) failed: Permission denied (13) in /home/vol8/0fees.net/fees0_6840224/teknopolbilgisayar.net/htdocs/board/system/library/session.php on line 11

error log hocam buda

t4r1k

OpenCart-TR
mirac' Alıntı:
Konuyu inceleyiniz..
http://forum.opencart-tr.com/thread-389-post-336.html#pid336

yaptım hocam olmadı off yaptım o anlatılanı anlaşılan test aşamasında free hosting kullandıgımdan kaynaklanan bı sorun.

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Mağaza ayarlarınız da mağaza adresinizi, config.php ve admin/config.php dosyasında bulunan ayarları kontrol ediniz

osman

OpenCart-TR
mrb arkadaşlar sitede ardım ama bulamadım ana sayfada 1 tane boş ürün geliyor 4 sıra ürün var yanyana bunu nasıl kaybedebilirim. resimdeki gibi
www.tekhesapli.com burdan bakabilirisniz.

BLaDe

OpenCart-TR
Web sitesi
www.ondermedikal.com
osman' Alıntı:
mrb arkadaşlar sitede ardım ama bulamadım ana sayfada 1 tane boş ürün geliyor 4 sıra ürün var yanyana bunu nasıl kaybedebilirim. resimdeki gibi
www.tekhesapli.com burdan bakabilirisniz.

http://tekhesapli.com/%3Cb%3ENotice%3C/b%3E:%20Undefined%20offset:%20%2023%20in%20%3Cb%3E/home/tekhesap/public_html/catalog/view/theme/smrel/template/common/home.tpl%3C/b%3E%20on%20line%20%3Cb%3E33%3C/b%3E

temadan dolayı hata alıyorsun o ürüne tıklayınca böyle bir hata ile karşılaşıyorsun

catalog/view/theme/smrel/template/common/home.tpl

23 ve 33 satırları kontrol etmelisin.

osman

OpenCart-TR
hocam yalnız ana sayfada niye boş görünüyor o boşun görünmemesi lazım en alt örneğin 3 tane yanyana görünecek eklediğimde 4 olacak o boşluğu kaldırmak için ne yapmalıyım