Ürün Sıralama şekli

irembagi

OpenCart-TR
Web sitesi
www.bakkoop.com
arkadaşlar ürünlerimi import ile içeri atıyorum ve ürünleri default sıralaması date_added ürün ekleme tarihine göre oluyor bunu date_modified ürün değiştirme tarihi olarak nasıl ayarlıyabilirim?
www.bakkoop.com/siparis
sitemde fiyatı düşen ve fiyatı artan ürünlerim var burda ürünleri sıralarken ürün değiştirme tarihine göre yapmasını istiyorum

bu konuda fikri olan arkadaşlar var mı acaba ürün varsayılan sıralamasını date_modified'e göre nasıl değiştirebilirim?

matrockbilisim

OpenCart-TR
merhaba arkadaşım bu ürünlerini nasıl öyle yaptın başlığını öğrenebilirmiyiz?

irembagi

OpenCart-TR
Web sitesi
www.bakkoop.com
fiyatı düşen ve yükselen ürünleri soruyorsan onları kullandığım tivari paket programda stok fiyat değişikliklerini kayıt ediyor ordan en son fiyat ile sondan bir önceki fiyatı karşılaştırıp değişiklik + ise yükselen - ise düşen ürün olarak belirliyorum ve son 15 gün içindeki ürünleri seçiyorum sonrasında bunları fiyatı düşen ve yükselen ürünler katagorilerinde gösteriyorum

matrockbilisim' Alıntı:
merhaba arkadaşım bu ürünlerini nasıl öyle yaptın başlığını öğrenebilirmiyiz?

irembagi

OpenCart-TR
Web sitesi
www.bakkoop.com
arkadaşlar ürünlerimi import ile içeri atıyorum ve ürünleri default sıralaması date_added ürün ekleme tarihine göre oluyor bunu date_modified ürün değiştirme tarihi olarak nasıl ayarlıyabilirim?
http://www.bakkoop.com/siparis
sitemde fiyatı düşen ve fiyatı artan ürünlerim var burda ürünleri sıralarken ürün değiştirme tarihine göre yapmasını istiyorum
bu konuda fikri olan arkadaşlar var mı acaba ürün varsayılan sıralamasını date_modified'e göre nasıl değiştirebilirim?
son 10 gün içinde fiyatı değişen ürünleri listeliyorum ürün sayısı 30 35 olduğu zamanlar oluyor
bu durumda en son fiyatını değiştirdiğim ürünlerin en başta çıkmasını istiyorum
arkadaşlar bu konuda yardımcı olabilecek kimse var mı

omertamer

OpenCart-TR
arkadaslar bana acil destek olacak birini arişyorum ürünleri fiyatlara gööre sıralama için deiştirmiştim kodu ondan sopnra bozuldu Parse error: syntax error, unexpected ')' in /home/teknobes/public_html/catalog/model/catalog/product.php on line 25
bu hatayı vermeye basladı sayfaya giremiyorum yardımcı olabilecek biri varmı acil :( :( :(

Parse error: syntax error, unexpected ')' in /home/teknobes/public_html/catalog/model/catalog/product.php on line 23

arkadaslar o deişikliği yaptıktan sonra böyle oldu siteme giremiyorum bana bi yardımcı olurmuısuunuz acil :(
:(

eski sekline geri aldım yine düzelmedi hatam nerde bakabilirmisiniz ::(
product.php içerigi

$sort_data = array(
'pd.name',
'p.sort_order',
'special',
'rating'
);
);

dersimvatan

OpenCart-TR
arakadaşlar bende anasayfada sag veya sol blok nasıl eklerim anasayfada blok gorunmuypor open cart ilk gunum ne kadar arama yaptm gene bulamadım ;?

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Modül ayarlarından seçmelisiniz. Kullandığınız yazılımı biraz kurcalayın. bu şekilde hiçbir şey öğrenemezsiniz ve bugün yaptığınızı yarın yine unutursunuz.

ajansxpress

OpenCart-TR
Merhaba arkadaşlar birkaç kez daha sordum ama burada konu geçmişken tekrar sorayım dedim, çünkü önemli bir konu 1.4.8'de ürün sıralamasını tarihe göre son eklenenlerin ilk başta çıkması için ne yapabilirim.