Ürün Sayfasında Video Tab Modülü

skynetpazar

OpenCart-TR
arkadaşlar siz bu modülün dosyalarını ftp den hangi dosyanın içerisine yüklüyorsunuz.
ben yeni olduğum için bilmiyorum yardımlarınızı bekliyorum
teşekür ederim

cileqesh76

OpenCart-TR
Merabalar. Modül'den Dolayı Gökhan TAYLAN'a Tekkür Ediyorum. Modül OpenCart v1.5.1.3.1 Sürümüne Sorunsuz Kuruluyor ve Çalışıyor. Yalnız Ürünler Sayfasında Buton Adı " tab_video " olarak çıkıyor. bunu nasıl değiştirebiliriz. yardımlarınızı beklemekteyim.

Ürünler Sayfasında tab_youtube yazısını nasıl değiştirebilirim. Acil Yardımınızı Beklemekteyim.

Merabalar. Modül'den Dolayı Teşekkür Ederim. Modül v1.5.1.3.1 Sürümünde Sorunsuz Çalışıyor ama Resimler Ürün Sayfasında Java Seklinde Hareketli Çıkması Gerekirken Ayrı Bir Sayfada Açılıyor. Bunun Nedeni Nedir Acaba.

sembolpc

OpenCart-TR
Web sitesi
serkanpekdemir.com
arkadaşlar ürün tablasuna stun ekleme yani ALTER koduna takılmayın !

phpmyadmin veri tabanınıza ve sonrasında product tablosuna tıklayın yapı bölümüne gelin en alttan tablo sonuna ekleye tıklayın ve açılan sayfada alan bölününe youtube_code ve türü bölümünde text seçip git deyin hepsi bu kadar bundan sonrasındaki işlemler doğru zaten hepinize oklaygelsin.
NOt: Bende 1.5.3.1 versiyonu kullanıyorum ve onda denedim çalışıyor.

cileqesh76

OpenCart-TR
Merabalar Gökhan Bey.
v1.5.1.3.1 İçin Video Ekleme Konunuzu İnceledim.
http://www.opencart-tr.com/forum/thread-...age-3.html
Anlattıklarınıza Manuel Bir Şekilde Yaptım.
Ama Admin Panel Ürünler Sayfasına Girdiğimde Bir Hata Mesajı Veriyor.
Hata Mesajı : " Parse error: syntax error, unexpected '=' in /home/gurtasyapidekorasyon.com/httpdocs/admin/model/catalog/product.php on line 4 "
Bunun Nedeni Nedir Acaba. Ama Kurulum Sorunsuz Oldu. Yorumlar Bölümünde Henüz Video Eklenmemiştir Yazısı Çıkıyor.
Lütfen Yardımcı Olurmusunuz.
Kötü Yanı Yapmadan Önce Yedek Almayıda Unuttum.

Gökhan TAYLAN

OpenCart-TR
Aşamaları Hatalı Eklemenizden Kaynaklı Bir Hata Oluşmuş Dikkatli ve Yedekli Çalışın :

admin/model/catalog/product.php : düzenle aşaması hatalı eklemişsiniz düzelttim şuan sayfanızda sorun yoktur. geri kalan aşamaları yapabilirsiniz.

cileqesh76' Alıntı:
Merabalar Gökhan Bey.
v1.5.1.3.1 İçin Video Ekleme Konunuzu İnceledim.
http://www.opencart-tr.com/forum/thread-...age-3.html
Anlattıklarınıza Manuel Bir Şekilde Yaptım.
Ama Admin Panel Ürünler Sayfasına Girdiğimde Bir Hata Mesajı Veriyor.
Hata Mesajı : " Parse error: syntax error, unexpected '=' in /home/gurtasyapidekorasyon.com/httpdocs/admin/model/catalog/product.php on line 4 "
Bunun Nedeni Nedir Acaba. Ama Kurulum Sorunsuz Oldu. Yorumlar Bölümünde Henüz Video Eklenmemiştir Yazısı Çıkıyor.
Lütfen Yardımcı Olurmusunuz.
Kötü Yanı Yapmadan Önce Yedek Almayıda Unuttum.

cileqesh76

OpenCart-TR
Merabalar Gökhan Bey.
Cevabınızı İnceledim. Ama Bir Yeri Yapamiyorum.
admin/model/catalog/product.php Dosyasındaki Düzenlemeyi Yapamiyorum.
Rica Etsem EK'le Birlikte Gönderdiğim product.php Dosyasını Düzenleyebilirmisiniz ?
http://www.gurtasyapidekorasyon.com/product.rar

İyi Çalışmalar.

Pardon Bide Dediğiniz Dosyası Siz Düzenledinizmi Tam Anlamadım ve Ben Yeniden Göndereyim Dedim.

Gökhan TAYLAN

OpenCart-TR
Bir Üst Mesajda O aşamayı Ben Yaptım Geri Kalan Aşamaları Tamamlayın Yazmıştım. Msjları Okumuyorsunuz Sanırım.

cileqesh76' Alıntı:
Merabalar Gökhan Bey.
Cevabınızı İnceledim. Ama Bir Yeri Yapamiyorum.
admin/model/catalog/product.php Dosyasındaki Düzenlemeyi Yapamiyorum.
Rica Etsem EK'le Birlikte Gönderdiğim product.php Dosyasını Düzenleyebilirmisiniz ?
http://www.gurtasyapidekorasyon.com/product.rar

İyi Çalışmalar.

Pardon Bide Dediğiniz Dosyası Siz Düzenledinizmi Tam Anlamadım ve Ben Yeniden Göndereyim Dedim.

cileqesh76

OpenCart-TR
Gökhan Bey Size Çok Teşekkür Ediyorum. Dediğiniz Yolları İzledim ve Şuanda Sorunsuz Çalışıyor.

ByAmiG0

OpenCart-TR
Ben Adımları İzledim Hepsini Yaptım Yalnız Ürün Düzenleme Sayfasında Video Ekleme Menüsü Çıkmıyor.Ama Sitede Ürün Açıklamasının Altında Henüz Video Eklenmemiştir yazısı var nerede hata yapmıs olabilirim.

gelecek69

OpenCart-TR
exkalibur' Alıntı:
[bbendede oldu arkadaslar cok tesekkür ederim [/b]

Öncelikle cok tesekür ederim Yardimlarinizdan dolayi

kendime ait 3 sayfada da kullaniyorum suanda ingilizce ve almanca cevri konusunda yardima ihtiyaciniz olursa seve seve yardim edebilirim

ayrica manuel kurulum icirisinde bulunan dökümanda

IN catalog/language/english/product/product.php altini benim cizmis oldugum english kismini siz kullandiginiz dile göre türkceyi yada almancayi secin eger kullandiginiz dili secmezseniz video yerinde tab_youtube yazar hatirlatayim dedim

Bende Hata Verdi Resmi Ekliyorum
Yazı Karakterleri Degişti Hiç Bişey Anlaşılmıyor

Ekli dosyalar

• bcs hata.jpg
    bcs hata.jpg
    50.2 KB · Görüntüleme: 27
  • bcs hata002.jpg
    bcs hata002.jpg
    28.3 KB · Görüntüleme: 11
  • bcs hata004.jpg
    bcs hata004.jpg
    35 KB · Görüntüleme: 12

Bircan

OpenCart-TR
Selam Arkadaşlar,

bu ilk mesajım inşallah bende biraz kendimi geliştirirsem Sizlerin sayesinde bende paylaşımda bulunmak istiyorum.
Ben Gökhan Beyin belirttiği adımları izleyerek Video Tabını başarı ile kurdum ve çalıştırdım gerçekten çok güzel bir paylaşım.

Benim öğrenmek istediğim Video Tabına kaç adet Video eklenmişse bu sayıyı gösterebilmiyiz aynen Benzer Ürünler tabında olduğu gibi?

Ürün Videoları (0) bu şekilde örneğin, deneme yanılma usulü yaptım ama Video eklenmemiş dahi olsa hep 1 gösterdi sildim geri, bu konuda yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Saygılar

nco_90000

OpenCart-TR
sayfanın üzerinde bu hatayı veriyor

Notice: Undefined index: youtube_code in /home/u6274758/public_html/catalog/controller/product/product.php on line 410