Ürün Resimi Üzerine Gelindiğinde Önizleme 1.5.x

agolhon

OpenCart-TR
protuct te niye hiç birşey çıkmıyor fitil oldum arkadaş

1.5.2.1 de çalışmıyor

usertolem

OpenCart-TR
1.5.3.1 de de çalışmıyor malesef :S manuel olarak halletmeye çalışıyorum ben

kadir34

OpenCart-TR
Sürüm 1.5.2.1 versiyonda denedim sorunsuz ve çok güzel çalışıyor ellerine sağlık BLaDe çok teşekkür ederim

sait39

OpenCart-TR
teşekkürler çalıştı 1.5.21 de fakat resimler bir türlü büyümüyor çerçeviyi büyüttüğümdede resimler büyümüyor bu sorunu nereden nasıl çözebilirim

GENERAL25

OpenCart-TR
Bunu ana sayfa değilde tek ürün görüntülendiğinde ve kategorilerdeki ürünlerde de yapabilir miyiz?
Ben yaptım anasayfada sorunsuz çalışıyor çok şükür ama diğer bölümlerde de olsa çok güzel olacak..Teşekkürler

noslabs

OpenCart-TR
merhabalar hocam ben ekledım yaptım ama bıraz ters gosterıyor :D

yanı bu olay kategorıde sıralanana urunlerın ustunde gelındıgınde gosterıyor ufak resımlerde urun ozellıklerındekı buyuk resımlerde cıkmıyor

asded

OpenCart-TR
ARKADAŞLAR 3 GÜNDÜR BUNU DENİYORUM ARAMADİĞİM YAPMADİĞİM KALMADİ BİR TÜRLÜ OLMADİ BİRİ YARDİM EDERMİ LÜTFEN

ARKADAŞ BİR ALLAHİN KULU İLGİLENMEZMİ YA BİRİ BAKSİN SU KONUYA LÜTFEN

rasimkilic

OpenCart-TR
asded' Alıntı:
ARKADAŞLAR 3 GÜNDÜR BUNU DENİYORUM ARAMADİĞİM YAPMADİĞİM KALMADİ BİR TÜRLÜ OLMADİ BİRİ YARDİM EDERMİ LÜTFEN

ARKADAŞ BİR ALLAHİN KULU İLGİLENMEZMİ YA BİRİ BAKSİN SU KONUYA LÜTFEN

Kardaşum işin yokmidu başka senin daaa. Ona kasacağına Biraz SEO kaz. Sosyal imleme yap. Backlink çalış. boş boş uğraşiyisun daaa. Kürdan olayım saaaa daaa :)

Tarkhan

OpenCart-TR
ozkiremitci' Alıntı:
vettmaster' Alıntı:
ürün sayfasını açtığınızda 1-2 defa ctrl-f5 yapmayı dener misiniz.

Evet denedim. "Product.tpl" ve "Product.php"' de uyguladığım değişikliklerin doğruluğundan kesin eminim. Başka bir dosyada değişiklik yapmam gerekiyor mu diye baktım fakat diğer dosyalarında alakasının olmadığını gördüm ya da ben gözden kaçırdım. Senin opencart sürümün nedir? Ben 1.5.1.3 kullanıyorum.

Maalesef 1.5.6 calismiyor tum direktifler yerine geldigi halde .. uzuldum acikcasi baska bir yol yaok sanirim .. hos httpdocs da latest.tpl i degidstermekte sorun cikartti degistrdim sonunda ama ihh ihh calismadi .. versiyon problemi diye dusunmekteyim ..

tutku3441

OpenCart-TR
Mrb Ben denedim ama büyüyen resim ürün resimlerin altında kalıyor bunu nasıl çözebilirim. Kullandığım site: şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

digimy

OpenCart-TR
ben yaptım bunu sadece yeni ürünler modülünde resim büyüdü diğerlerinde çalışmıyor

isilcetn

OpenCart-TR
arkadaşlar şu eklenti veya modülleri eklerken 1.5.x yazarken bunu gerçekten denediğiniz zaman yazın sonra milleti uğraştırıp duruyorsunuz veya sitemizin hata görmesine neden oluyorsunuz 1.5.x yazmışsınız sadece 1 tane sürümde çalışıyor bu nasıl x koymadır

isilcetn

OpenCart-TR
site tamaman gitti sql hatası gösterdi geri de almadım neyse ki localhostta denedim asıl sitem gitmedi ama bu yazıya güvenip asıl sitem de gidebilir veya bana çok iş çıkabilirdi hayır anlamadığım şey opencart bile yayınladığını eklenti veya modülleri böylesine 1.5.x. gibi yazamazken burada bakıyorum her eklenti maşallah tüm sürümlere uygun olduğu yazıyor bence yönetim olarak bu yazıma düzen getirmenizi umuyorum