Ürün içeriği

sBrHvRn

OpenCart-TR
S.a. herkese benim iki sorum olacak birincisi ürünün detay sayfasında ürün markasını nasıl gösterebilirim ikincisi ana sayfadaki kategoriler kısmını gizli/görünür yapmak istiyorum yani bir buton olsun tıklandığı zaman açılsın bir hesap makinası döviz modülünde aynısı vardı şimdiden çok teşekkürler.

ha bide butonlara animasyon yapmak istiyorum yani fare üstüne geldiğinde değişsin bunu nasıl yapabilirim birde hepsi için çok teşekkürler.

wiyaduk

OpenCart-TR
Web sitesi
www.analizburo2.0fees.net
Ürün detay sayfasındaki üretici kısmı adında markalar listelenmetedir zaten.. dil dosyalarından üreticiler kısmını marka olarak değiştirirsen sorun olmaz sanırım.. dil dosyasının yolu catalog/languages/turkis/product/product.php

2 sorun için kategori eklerken veri kısmında Kategori Durumu diye bir seçenek var oradak açık veya kapalı yaparak istediğini gerçekleştirebilirsin..

3 sorun için burayı inceleyebilirsin..

sBrHvRn

OpenCart-TR
wiyaduk' Alıntı:
Ürün detay sayfasındaki üretici kısmı adında markalar listelenmetedir zaten.. dil dosyalarından üreticiler kısmını marka olarak değiştirirsen sorun olmaz sanırım.. dil dosyasının yolu catalog/languages/turkis/product/product.php

2 sorun için kategori eklerken veri kısmında Kategori Durumu diye bir seçenek var oradak açık veya kapalı yaparak istediğini gerçekleştirebilirsin..

3 sorun için burayı inceleyebilirsin..

yanıtların için çok teşekkür ederim yanlız benim istediğim şey
qz5f9j.jpg

burda üreticiden hariç birde kategorisinin görünmesi

bir diğeride ana sayfada sıralanan kategorilerin kullanıcı tarafından butonla gizli görünür olması yani bunun gibi
30j7714.jpg

bu şekilde yani şimdiden çok teşekkürler
biri cevap yazsın lütfen çok önemli

oztepclub

OpenCart-TR
sBrHvRn' Alıntı:
biri cevap yazsın lütfen çok önemli

Butonlarin fare üstüne gelince degismesi icin biraz css bilgisine ihtiyaciniz var. Kisaca söyle anlatayim, stylesheet.css de menü.a yi komple kopyalayin sonra hemen altina yapistirin. menü.a :hover seklinde düzenleyin. Firefox un Firebug eklentisini tavsiye ederim, isinizi kolaylastirir.

sBrHvRn

OpenCart-TR
bide bir sorum daha olacak şimdi anasayfadaki butonlar türkçe ama ben sayfa dili ingilizce olunca ordaki butonların değişmesini istiyorum o nasıl olacak acaba ?

edit kardeşim stylesheet.css de dediğin gibi bir yer bulamadım ben :(

oztepclub

OpenCart-TR
sBrHvRn' Alıntı:
bide bir sorum daha olacak şimdi anasayfadaki butonlar türkçe ama ben sayfa dili ingilizce olunca ordaki butonların değişmesini istiyorum o nasıl olacak acaba ?

edit kardeşim stylesheet.css de dediğin gibi bir yer bulamadım ben :(

Eger butonun üzerindeki yazilarda grafik ise, o zaman dil degistirdiginizde degismez malesef.

stylesheet.css de sizin temada farkli olabilir. Firebug ile sitenizi inceleyin, o zaman neyin nereye ait oldugunu rahatca görebilirsiniz.

sBrHvRn

OpenCart-TR
saol kardeşim bide birşey daha soracam ana sayfadaki kategorilerin tutuldugu değişken hangisidir acaba misal yukarıdaki resimde var orda iken ürünün hem markası hemde kategorisi görünsün istiyorumda onu nasıl yapabiliriz acaba ?

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Modülleri açıp kapatmak için
http://forum.opencart-tr.com/thread-2433.html

Bu işlerde her şeyin önünüze sunulmasını beklemeyiniz. Controller ve tema dosyalarını inceleyip kategori isimlerinin nasıl sayfaya basıldığını anlayabilirsiniz.

[uyari]Aynı sorularınızı başka konular altında sormayınız ve acil yardım isteklerinde bulunmayınız[/uyari]

sBrHvRn

OpenCart-TR
adminim haklısınız kötü niyetli değilim dediğinizi yaptığım halde bir türlü çözüme ulaşamıyorum yardımcı olun lütfen

burda araç markası yazan yerde ürünü kaydederken seçtiğim kategori yazsın istiyorum

MR_EMINEM

OpenCart-TR
sBrHvRn' Alıntı:
adminim haklısınız kötü niyetli değilim dediğinizi yaptığım halde bir türlü çözüme ulaşamıyorum yardımcı olun lütfen

burda araç markası yazan yerde ürünü kaydederken seçtiğim kategori yazsın istiyorum

yanılmıyor sam marka ları catalog\controller\product/product.php ye tanıtman lazım