Temizlik Store - Temizlik Ürünleri

gencdenizli.net

OpenCart-TR
Temizlik Store - Atlas Pazarlama

TemizlikStore.Com - Berk Kocaman tarafından ( yani ben :) ) Genç Denizli adıyla freelance olarak kurulup teslim edildi. 1.4.7 sürümünü kurdum. Dil dosyalarını yükledim ve üyelik modülü - ana sayfa slayt - kayan ürünler vb. 1.4.7 ' yle uyumlu nerdeyse tüm modülleri kurup teslim ettim.

Şu sıra da çeşitli sitelerde tanıtımını yapıyorum buraya da yapayım dedim. Smrel Mavi teması kullandık.

Benim anlamadığım ufak bir pürüz var siteye ilk girişte şu yazıyla karşılaşıyorum :

Warning: chmod(): Operation not permitted in /home/temizlik/public_html/catalog/model/tool/file_data.php on line 154
Warning: chmod(): Operation not permitted in /home/temizlik/public_html/catalog/model/tool/file_data.php on line 185

Sayfayı yenileyince veya ana sayfa deyince uzun süre kayboluyor. Sonra tekrar giriş yapınca tekrar çıkıyor. Bu konuda pürüzü kaldırabilirsem rahat edecem. Harici sistem tıkır tıkır çalışıyor.

Her türlü temizlik ürünü toptan perakende satışı e-ticaret sitesi.

Hayırlı olsun :)

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Aldığınız hata Ziyaretçi modülünden kaynaklanan bir hata
http://forum.opencart-tr.com/thread-113-post-10143.html#pid10143

Karakter hatalarının oluşma sebebi ise büyük ihtimal budur.

ckilinc' Alıntı:
çözdüm arkadaşlar sorunu
hatada belirtildiği gibi /var/www/vhosts/siteadi.com/httpdocs/image/cache/data dizinine yazma izni olmadığı için bu hata çıkıyor bu dizinin chmodunu 777 yapmaya çalıştığımda olmadı bende hostumda bu dizini sildim yeniden data isimli bir dizin oluşturdum ve chmod ayarlarını 777 yaptım sorun çözüldü ilgilenenlere duyrulur

gencdenizli.net

OpenCart-TR
Logs klasörü 777 ydi ve counter.txt oluşturulmuştu oda 777 ydi.
5 sayfayı baştan sona okudum :)
Ancak yine ilk girişte tepede bu iki satır hata kodu var, yenileyince kayboluyor nasılsa.
154 ile 185 nci satırları silsem düzelir mi acaba :p

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Silerseniz hata mesajı gider ancak sorunlarınız düzelmez izinlerle ilgili sunucunuza danışın

gencdenizli.net

OpenCart-TR
Opencart 'ın kendi sitesinde konu olarak açılmış ancak kimse cevap vermemiş. Bende hala çözemedim.