Tema yüklüyorum ama aynı hatayı alıyorum.

boring

OpenCart-TR
elimde 2 tane tema var temaları ../catalog/view/theme/temaismi/ buraya gönderiyorum. Genel ayarlardan etkinleştirdiğimde bu hatayı alıyorum.

Error: Could not load template /home/alembura/public_html/satis/catalog/view/theme/default/template/module/featuredfade_home.tpl!

1.Bu hatayı neden alıyorum.
2.Bu benim dosyaları gönderdim tema klasörü değil.Default diye neden hata veriyor.

Gökhan TAYLAN

OpenCart-TR
satis/catalog/view/theme/default/template/module/

kısmında featuredfade_home.tpl dosyanın olmadıgını belirtiyor . eğer yeni yükleriğin temada bu dosya varsa oraya yükleyerek tekrar deneyebilirsiniz.

boring

OpenCart-TR
Gökhan TAYLAN' Alıntı:
satis/catalog/view/theme/default/template/module/

kısmında featuredfade_home.tpl dosyanın olmadıgını belirtiyor . eğer yeni yükleriğin temada bu dosya varsa oraya yükleyerek tekrar deneyebilirsiniz.

zaten bende ilk önce o anlamı çıkardım. Denedim olmuor. Ama 1 tane diğer mor bir temam var onu kabul etti. ama 2 tane diğer temayı kabul etmiyor.

mirac

OpenCart-TR
Web sitesi
www.notebook-cantasi.com
Bütün temaların module klasörlerinde featuredfade_home.tpl dosyasının olmasını sağla ve tekrar kontrol et modulu yazan döngü sistemini yanlış yapmış olabilir bu yüzden default temayı gösteriyor olabilir.. ( Varsayım )