Sürekli yükleme sayfasına dönüyor ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Lzexpand

OpenCart-TR
Siteye yükledim sonra chmod ayarlarını yaptım. Ondan sonra kurdum. Ondan install sil diyor siliyorum yada adını değiştiriyorum. Başarılı kuruldu diyor. Hatta veritabanında tabloları bile oluşturmuş sorun şu ki tekrar siteadı.com girdiğimde tekrar yükleme sayfasını görmek istiyor. Yani sürekli hep başa sürekli hep başa sarıyor çok acil yardım istiyorum. Lütfen bu konuda bana yardımcı olur musunuz ? Bu arada herşey tamam yani bütün kutucuklar yeşil çünkü dedikleri gibi kuruyorum kurulumda hiç hata yok ama böyle bir sorunla karşılaşıyorum.

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Sorunun neden kaynaklanğını bilmiyorum ama bir yerlerde hata yapmış olmalısın. Site adresini söyler misin? Yazmak istemiyorsan Ö. mesajda atabilirsin.

Lzexpand

OpenCart-TR
Sanırım benim hosting aldığım yerdeki php.ini eski bir iki tane kırmızı kutucuk vardı kurarken onları php.ini den düzelttirdim. Herşey tamam olunca dedim kurayım. Kurdum herşey güzel ama nedense tekrar install 'a dönüyor. Muhtemelen yine php.ini den birşeyi ya açtırıcam yada kapatıcam ama nedir sebebi anlamadım. Bende dedim başka e-ticaret sitesi kurayım oradada başka bir hatayla karşılaştım. Allowed to open external URLs bunun yanında kırmızı işaret var. Acaba bunu ben php.ini nasıl kapatırım yada açarım. Yani php.ini deki adı nedir ? Mesela open cart da hiç bir olumsuzluk yokken yinede açılmadı bence işte bu yüzden açılmadı.

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Lzexpand' Alıntı:
Allowed to open external URLs bunun yanında kırmızı işaret var.
Bundan kastınız cURL'nin karşındaki işaret mi kırmızı eğer öyleyse burada nasıl düzelteceğiniz yazıyor. Eğer php.ini düzenlemeye yetkiniz yok ise ya da bu düzünlemeyi yaptıktan sonra da düzelmez ise sunucu sağlayıcınız ile iletişime geçiniz.

Sunucu sağlayıcınıza;
- Ben OpenCart yazılımını kurmak istiyorum ama kurulumda şu bileşenlerde hata alıyorum. Gerekli düzenlemeleri yapabilir misiniz? Diye sorunuz.

http://forum.opencart-tr.com/thread-1455.html

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...