store.eezgu.com Est Sanal Pos Modülü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

webcoder

OpenCart-TR
Web sitesi
eezgu.blogspot.com
Merhaba arkadaşlar

Bu foruma yeni üye oldum. Ben bir süredir opencart ile ilgileniyordum. Bir süre önce EST sistemini kullanan bankalar için genel bir sanal pos modülü geliştirdim. Şimdilik taksit özelliği yok ama daha sonra eklemeyi düşünüyorum. Eğer bu şekilde tek seferde ödeme olarak yeterliyse makul bir ücretle satın alabilirsiniz. Modülü düşük bir ücretle (10$) satışa çıkardım ve bunun istismar edilmeyeceğini düşünerek burada paylaşmak istedim. Bunun geliştirilmesi için emek harcadığım için modülü kullanacak arkadaşların aşağıdaki adresten satın alarak kullanmasını rica ediyorum. Satın aldıktan sonra modülü kullanmak yada test etmek isteyen başka biriyle paylaşabilirsiniz ancak kullanan kişi modülü başkasından almış ise ve herhangi bir sitede kullanmaya karar verirse ödeme yapmasını rica ediyorum. Bunu bir çeşit lisans ücreti yada bağış olarak düşünebilirsiniz. (Aynı mantıkla daha sonra ben de opencart geliştiricisine bağış yapacağım.)

Modül açık kaynak yani herhangi bir şifreleme kullanmadım. İsteyen geliştirebilir ve düzenleme yapabilsin diye. Henüz (test adresi dışında) bir sanal pos üye işyeri hesabıyla deneme yapmadım ancak sorun çıkmayacağını tahmin ediyorum. Yine de eğer sitenizde kullanacaksanız ve herhangi bir sorun olursa destek verebilirim. Eğer bankalar arası farklılıklar ortaya çıkarsa ileride farklı olan bankalar için ayrı sürümler de oluşturabilirim. Modül hakkında ayrıntılı bilgi için aşağıdaki adresteki açıklama bölümüne bakabilirsiniz.

http://store.eezgu.com/index.php?route=product/product&product_id=51

PcMaKeR

OpenCart-TR
RE: Sanal pos modülü

EST Garanti, Akbank vb gibi bankaların kullandığı ortak ödeme sistemi değil mi?

Yanlış mı hatırlıyorum yoksa.

webcoder

OpenCart-TR
Web sitesi
eezgu.blogspot.com
RE: Sanal pos modülü

PcMaKeR' Alıntı:
EST Garanti, Akbank vb gibi bankaların kullandığı ortak ödeme sistemi değil mi?

Yanlış mı hatırlıyorum yoksa.

Evet doğru bunlar ve bazı diğer bankaların kullandığı sistem.

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Zaten bu site üzerinden satış yapamazsınız(site kuralları). Satışlarınızı kendi siteniz üzerinden yapınız. O yüzden konunuzu site tanıtım bölümüne taşıdım.

webcoder

OpenCart-TR
Web sitesi
eezgu.blogspot.com
eka7a' Alıntı:
Zaten bu site üzerinden satış yapamazsınız(site kuralları). Satışlarınızı kendi siteniz üzerinden yapınız. O yüzden konunuzu site tanıtım bölümüne taşıdım.

Satışı kendi sitemden yapıyorum burada sadece duyuru yapmak amacıyla konu açmıştım. Aynı kategoride benzer bir konu gördüm o yüzden yasak olduğunu tahmin edemedim. Konuyu taşıdığınız için teşekkürler.

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Kendi siteniz üzerinden satışlarınızda bir sorun yok o yüzden buraya taşıdım.

Bugün satışla ilgili bir konu sildim. Eğer bahsettiğiniz konu başka ise ö.m ile iletiniz gözden kaçmış olabilir.

apemia

OpenCart-TR
Web sitesi
www.huseyinuysal.com.tr
bi sorum olacak tı bu modül tüm sürümler için uyumlu olacak mı acaba mesela 1.4.8 çıkdı diyelim bunun için uyumlu olmaz ise ne yapacağız :S

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Modülü altdaki konudan takip ediniz
http://forum.opencart-tr.com/thread-1467.html

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...