sql de 10000 kalem ürünü open carta nasıl entegre ederrim

bilixim

OpenCart-TR
merhaba arkadaşlar.

opencarta 10000 kalem ürünümüğz var sql den hazır tabloları alsam kopyalasam olur mu . lütfen yardımcı olur muusnuz?
şimdiden teşekurler

yok mu cevap verebilecek birisi :(

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
nereden nereye kopyalayacaksınız ve niye böyle bir şey yapacaksın amacın ne vs vs daha ayrıntılı bilgi vermelisin.

nhakanay

OpenCart-TR
Arkadaşlar benim de benzer bir sorum olacak iki tane domainim var bir tanesine opencart kurdum diğerinede kuracağım fakan ürünleri tek tek girmek istemiyorum diğer siteyi kopyala yapıştır yolu ile yapabilirmiyim? Yapmam gereken işlemler neler? Cpanel de bir işlem yapmam gerekiyor mu?

BanSn

OpenCart-TR
Web sitesi
www.proxima.web.tr
cpanel yada plesk panelde domain alias tanımlaması vardır. domaini oraya da tanımlayın boş yere iki hosting kullanmazsınız

metin2008

OpenCart-TR
bence diğer sitene opencart'ı kur. ondan sonra ürünlerinin olduğu sitende sistem / yedekleden yedek alıp onuda yeni kurduğun sitende sistem - geri yükleden kur ve image klasöründekileri yeni sitene ekle veya Export/Import - Dışarı/İçeri Aktarma diye modül var denemedim ama onuda inceleyebilirsin. Bunlar benim görüşüm ama gerekli bilgiye sahip arkadaşlar daha detaylı anlatabilir

http://forum.opencart-tr.com/thread-294.html

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
Sitenizi veritabanı yedegini ve ftp yedegini alın ve bu yedekleri yeni domaininizin hostingine taşıyın config.php lerdeki düzenlemeleri yeni domaininize göre düzenleyin yani bir nevi siteyi taşıma işlemi yapacaksınız...yalnız vertabaı boyutunuz cok yüksek ise veritabanı import sınırı nedeniyle sıkıntı yaşayabilirsiniz cünki bazı hosting firmaları belirli bir mb üzrindeki db lerin importuna izin vermiyorlar.. bu durumda bunu hosting firmanızdan talep edebilirsiniz..

nhakanay

OpenCart-TR
Arkadaslar yardimlariniz icin tesekkur ederim