Sona Yaklaştık Sitem Hakkındaki Yorumlarınız

adsl77

OpenCart-TR
Merhaba arkadaşlar

sitem %90 bitti geriye kalan işler için değerli yorumlarınızı ve tavsiyelerinizi paylaşırsanız memnun olurum. Ufak tefek kusurlarıda var yok değil :)

kolay gelsin

http://www.pratikitap.com/

cisiksal

OpenCart-TR
Web sitesi
www.egitimstore.com
Gayet güzel olmuş hiçbait durmuyor gayet kaliteli eline sağlık

Yanlız site biraz yavaş geç açılıyor ve bence ürün sayfasındaki facebook,mail twitter logoları cok buyuk

kalabalık yapıyor bence bence ya küçült yada kaldır altında zaten sıteye urunu ekle var

scally

OpenCart-TR
site guzel olmus fakat cisiksal'ın dedigi gibi cok gec acılıor

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Siteye girdiğimde ilk baktığım şey soldaki menü ve sağda durandan bannerın düşük çözünürlükte ne olacağıydı. Tahmin ettiğim gibi kategori ve içeriğin üzerinde kalıyorlar ve müşterinin içeriklere ulaşması zorlaşıyor.

Soldaki menüyü ya kaldırın ya da ufak bir bölümü gözüksün fare ile üzerine gelince aktif olacak şekilde ayarlayın.

Sağdaki banner ise kaldırın ya da sitedeki bloklar içine koyun ve bannerdaki "Bu alana reklam verebilirsiniz" yazısı alışveriş sitesinde abes duruyor. Alışveriş sitesinde reklam olmaz.

Üsteki slaytın zemin rengini beyaz yapın.

Eğer müşterler web tasarım ile ilgilenmiyorsa görünüm den çok kullanım kolaylığı, aradığı ürüne çabuk erişilebilirlik ve zengin ürün içeriklerine bakıyorlar. Bu bakımdan güzel sade bir tasarıma sahip

Bol kazançlar

biocyn

OpenCart-TR
Eka7a'nın
eka7a' Alıntı:
Alışveriş sitesinde reklam olmaz.
cümlesine sonuna kadar katılıyorum. Siteye daha önce girdiğimde görmüştüm. Bu arada şimdi siteye giremedim. Nedendir bilmiyorum ancak ilk sarı reklam sticker ini gördüğümde yadırgamıştım. Geri, kalan herşey mükemmeldi.

adsl77

OpenCart-TR
isimtescilden kurtulmak için hostingi turhosta taşımaya karar vermiştim ancak sonuç hüsran oldu malesef dosyalar bozulmuş onun için site bir süre kapalı kaldı onunla uğraşıyorum.

değerli yorumlarınız için teşekkür ederim. düşük ekranlarda malesef sağ ve soldaki alanlar sıkıntı yaratıyor. eka7a dediğin gibi soldaki menüleri üzerine gelince açılır şekilde ayarlayacağız. evet e-ticaret sitesinde reklam olmaz biocyn
hak veriyorum buda tamam. sağdaki banner yerinde ısrarcı olacağım sanırım :D

cisiksal sosyal imleme logolaro küçültülebilir yada daha sadeleştirebilir haklısın ancak sitene ekle kodu facede olmuyor karekter sınırlaması var çünki. scally aslında site göründüğü kadar yavaş değil turhosta hızı gayet iyiydi bozuk dosyalara rağmen. ancak isimtescilde serverde sıkıntı var birtürlü yapamadılar 5 sunucu değiştirdim her taşımada siteyi darma duman ettiler 1-2 hafta iyi gidiyor sonra serverleri şişiriyorlar. footer databaseden çekiyoruz onu iptal edecez ve ufak bi düzenlemeylede hızını arttıracağız inşallah.

yorumlarınız için tekrar teşekkürler herkeze bol kazançlar