Smrel Pro Theme OpenCart 1.3.4

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
RE: [TEMA] Smrel Pro Theme OpenCart 1.3.4

Hata aldığınız dosyayı tekrar yükleyin.

teslax

OpenCart-TR
Fatal error: Call to a member function http() on a non-object in C:\xampp\htdocs\ucuzmall\catalog\controller\common\header.php on line 40

1.4.7 surumune kurdum soyle bir hata aldım nasıl cozerim ?

necom

OpenCart-TR
arkadaşlar bana yardımcı olurmusunuz

merhaba arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var. opencart 1.3.4 kullanıyorum smrel mavi tema yüklü. herşey sorunsuz fakat giriş yapan üye siteden çıkış yapamıyor bunu nasıl sağlayabiliriz çıkış butonu nasıl koyabilirim. şimdiden teşekkür ediyorum

finalrender

OpenCart-TR
merhaba, bu temanın orjinalinde anasayfadaki ürün sayısı yanyana 4 adet, ben buradaki gibi yanyana 3 adet ürün durmasını istiyorum, ne yapabiliirm, şimdiden teşekkürler...

r3dh4ck

OpenCart-TR
yapıyorum ama sayfa görüntülenemiyorr yardımcı olurmusunuuz birde

OpenCart Türkiye - OpenCart Türkçe Demo
Notice: Undefined variable: text_latest in D:\inetpub\teknolojidunyasi.net\www\net\catalog\view\theme\smrel_yesil\template\common\home.tpl on line 12
Notice: Undefined variable: products in D:\inetpub\teknolojidunyasi.net\www\net\catalog\view\theme\smrel_yesil\template\common\home.tpl on line 14

bu hata çıkıyor ve anasayfada ürünler felan gözükmüyor

finalrender

OpenCart-TR
merhaba, bu temada bheader de bulunan slideshow u http://forum.opencart-tr.com/thread-737.html bu linkteki smrel versiyonuna uyarlama şansımız var mı acaba, teşekkürler...

stewen

OpenCart-TR
arkadaşlar merhaba çok çok başarılı bir tema elinize emeğinize sağlık BİRSORUM OLACAKTI ? ; Bu v1.4.9 versiyonuna uyarmı uyarsa nasıl uygulanır yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekküler

hayatiste

OpenCart-TR
ya ben smrel entegre ettim sistemime ancak

Notice: Undefined variable: text_latest in /home/spilguve/public_html/catalog/view/theme/smrel/template/common/home.tpl on line 17
Notice: Undefined variable: products in /home/spilguve/public_html/catalog/view/theme/smrel/template/common/home.tpl on line 19

bu hatayı alıyorum nasıl giderebiliriz acaba defaultta problem yok ama burda sorun var

frtasarim

OpenCart-TR
evet demo cokmus bırde bunun hangı surum ve nerden ındırecegımı belırtırsenız sevınırım...emegine saglık

arkadaşlar 1.3.4 un scriptini nasıl nerden indirebilirim link veren olursa sevinirim...iyi çalışmalar

scrıptını nasıl nerden ındırebılırım konu hakkında bılgısı olan varmı???

ilkeweb

OpenCart-TR
Hocam Temanız İçin Elinize Sağlık Ben Belirli Hatalar Aldım Temanızı Görünce Opencartla Tanıştım lakin şu hataları aldım yardımcı olurmusunuz?
en-gbNotice: Undefined variable: search in Hata1:public_html/matbaa/catalog/view/theme/smrel/template/common/header.tpl on line 29
Hata :2 Public_html/Matbaa/Catalog/View/Theme/Smrel/Template/Common/Home.Tpl On Line 17

Hata: 3 /matbaa/catalog/view/theme/smrel/template/common/home.tpl on line 19
Domain: http://www.sanliurfaweb.com/matbaa/

kosebey

OpenCart-TR
Bu çok çok eski bir tema sayılır: Bu temayı yeni sürüm OpenCart ile kullanmadın değil mi?

ilkeweb

OpenCart-TR
Yeni sürüm ile kullandım bu temayı

Belirki Kısmını Düzelttim
public_html/matbaa/catalog/view/theme/smrel/template/common/home.tpl on line 19 şu hata kaldı sadece

jimsi

OpenCart-TR
deomo yokmu bende resim açılmadı

ynsvd

OpenCart-TR
/catalog/view/theme/smrel/template/common/home.tpl on line 19 aynı hata bendede war
1.4.9.5 kullanıyorum