Smrel Pro Theme 3 Renk

v-power

OpenCart-TR
eka7a kardeş www.hecem.net e bakabilir misin ne gibi bir sorun var? bende mi sorun template de mi bilemedim ilgilenir misin?

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
v-power' Alıntı:
eka7a kardeş www.hecem.net e bakabilir misin ne gibi bir sorun var? bende mi sorun template de mi bilemedim ilgilenir misin?

http://www.opencart-tr.com/arama/google-arama?cx=partner-pub-3343474713895062%3Asxv6vkqvboa&cof=FORID%3A10&ie=UTF-8&q=NOTICE%3A+UNDEFINED+VARIABLE%3A+TEXT_LATEST+IN

hayatiste

OpenCart-TR
MERHABALAR YENİ KONU AÇMA YETKİSİ VERİLMEMİŞ BİR TÜRLÜ DE BULAMADIM SAAT SABAH 6 DA ÇARESİZ KALDIM YAZDIM
SMREL TEMASINI ENTEGRE ETTİM ANCAK BİR PROBLEM VAR TEMA İÇERİSİNE ENTEGRE EDİLMİŞ FLASH SLİDERİN ÜZERİNDE RESİMLERE ÖZGÜ AÇIKLAMALAR VAR VE BU AÇIKLAMALARI DEĞİŞTİRMEK YADA KALDIRMAK İSTİYORUM BUNU NASIL YAPABİLİRİM BİRDE RESİMLERE BAĞLANTI VERİLMİŞ TIKLAYINCA BİR ADRESE YÖNELİYOR BUNU NASIL ENGELLEYEBİLİRİZ

groove_34

OpenCart-TR
RE: /home/genspor/public_html/catalog/view/theme/smrel/template/module/cart.tpl

UqurAx' Alıntı:
kasaya git dedigimde su hatayı alıyorum
/home/genspor/public_html/catalog/view/theme/smrel/template/module/cart.tpl

dosyayı degişmeme ragmen aynı hata var

Arkadaşlar dosyayı değiştirmeme rağmen aynı aynı sorun bendede var.Yarımcı olurmusunuz lütfen
Hata bu;
catalog/view/theme/default/template/checkout/shipping.tpl on line 55

syrus

OpenCart-TR
Güzel bir çalışma olmuş. Elinize sağlık

ozdemirbilisim

OpenCart-TR
Merhaba ben bu temayı siteme kurdum fakat 1024 x 768 den yukarı cıktımı kenarları boşluk kalıyor bunu nasıl cözebiliriz arkadaslar?

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Nasıl çözebiliriz diyorsunuz da bu bir sorun değil. Tasarımı o şekilde yapıldığı için öyle. Kendi istediğiniz şekilde yapmak istiyorsanız arkaplan resmini kendi düzenlediğiniz bir resim ile değiştirebilirsiniz.

r1der

OpenCart-TR
RE: Acil yardım smrel theme 3 renk tema sorunu

ByRaMCo' Alıntı:
adszsvl.png

aynı sorun bendede var. hoşgeldiniz mesajını tümüyle silince düzeliyor fakat benim oraya bir takım yazılar yazmam lazım. yazı yazınca arkadaşın gösterdigi gibi çıkıyor. nasıl düzeltiriz?

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Sonradan yaptığınız düzenlemeleri, eklemeleri vs kontrol ediniz. Adobe Browser Labs ile kontrol ettiğimde ie6 da yukarıda arama bölümünün kayması dışında hiç birinde bir sorun gözükmüyor. oda ufak bir css düzeltmesi ile giderilebilir.

saral

OpenCart-TR
arkadaşlar kusura bakmayın bende yeniyim ama temaları attıgımda oturum aç ana sayfa gibi yerler gozukmuyor onları nasıl ekliyecegimi soyliyeiblirmisiniz rica etseM

yardım edecek kimSe yokmu arkadaşlar temayı yukledim ama smel temasına geçince ana sayFa uye qirişi üye ol gişbi butonlar ortada yok yardımlarınızı bekliyorum lütfen anlatacak biri olurSa sevinirim.

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Dosyaları doğru yere yüklediğinize emin olun ve tarayıcınızın ön belleğini temizleyin.

saral

OpenCart-TR
eka7a ozur dilerim tam anlatamadım Default temalarDa Sag ust tarafta Ana Sayga üye girişi Sepetim gibi butonlar vardı ama Sizin verdiqiniz dosylaar artı defoultaki dosyalarLa birleştirfdigim zaman o butonlar çıkmıyor

ellesar

OpenCart-TR
Web sitesi
www.foxdizi.net
merhabalar hocam ana sayfadaki son ürünler ( yeni ürünler)'in resimlerini thickboxla acma imkanımız varmı ? çok ugraştım forumu didik didik ettim bulamadım lütfen yardım edermisiniz . thickbox modulunu buldum ama ana sayfaya entegre edemedim bu temayı kullanıyorum

saral

OpenCart-TR
arkadaşlarLar bu son 3 temayı attıqımdan buyana alışveriş sepetine birşey atamıyoruz atılıyoro larak qozukuyor ama alıuşveriş sepetinden birşey qozukmuyor bir yardım ederSeniz Sevinirim Acele Lütfen

heroberk70

OpenCart-TR
smrel temada canlı destek

Merhaba.Arkadaşlar aşağıdaki resme tıklandığında iletişim syfası açılıyor ama ben iletişim sayfası yerine livezilla açılsın istiyorum bunu yapmam mümkün mü?

2weklmo.gif

ikalyoncu78

OpenCart-TR
merhaba arkadaşlar

smrel menü yapısını nasıl değiştirebiliriz (mesela hepsiburada.com menüsü yapmak istesek ) yada dhtml menü yapısı uygulamak istesem nasıl yapabilirim ?

birde üste bulunan arama kutusunu kampanyalar yazan bolumun altına alıp o bölgeye reklam banneri koymak istiyorum nasıl yapabilirim yeniyim kusura bakmayın çok soru sordum sanırım :)

hipokondriyak

OpenCart-TR
tema ıcınde olmayan dosyalar neler ? bırı derleyıp yukleyebılırmi?

UntilsleeP

OpenCart-TR
Çok Acil Lütfen

Sitemde Smrel tema kullanmaktayim. stylesheet ile oynadım siteye attım site bozuldu bozulunca orginal stylesheet dosyasını tekrar geri attım fakat site düzelmedi. Heryeri Kaydi. Sitenin backup ida yok. Orginalini attıgımda düzelmesi gerekiyordu ama düzelmedi. plesk panelden backup indirdim onu yükledim geri gene düzelmedi. Nasil düzeltirim Ne olur cok acele yardım . resim ektedir

Ekli dosyalar

• hata.jpg
    hata.jpg
    198.5 KB · Görüntüleme: 18

BanSn

OpenCart-TR
Web sitesi
www.proxima.web.tr
RE: Çok Acil Lütfen

smrel klasörünü yeniden atın
sonra yonetim panelinden tasarımı başka (default) tasarıma alıp kaydedin.
sonra yeniden smrel i seçin

düzelmesi gerekli eğer başka bir değişiklik yapmadıysanız.