Siteye Üye Olunmuyor

DCaNN75

OpenCart-TR
Web sitesi
ekolojikmarket.org
Merhabalar Web Sitemde Alışveriş Sepetinden Alışverişi Tamamla Dedikten SOnra Üye Olma Veya Misafir ALışverişi Yapma Seçeneklerinden ileri Gidilmiyor Acaba Sorun nerdedir ????

www.tekumutdestek.com

DCaNN75

OpenCart-TR
Web sitesi
ekolojikmarket.org
RE: Üye Olunmuyor

Şöyle Üye Olunmuyor Link Yok Hesap Oluştur Linki Veya Misafir Alışverişi Yapacağım Zaman Devama Basıyorum İlerlemiyor Devamda Link Yok

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com

1.4.7 sürümünde böyle bir sorun yok ama dosyalarınızda yaptığınız yanlış değişiklikler sonucu olmuş olabilir. Değişiklikleri geri alın ya da dosyaları baştan yüklemeyi deneyin.

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com

Önce varsayılan temaya geçiniz. Tarayıcı önbelleğini temizleyin ve deneme yapın eğer sorun yoksa yüklediğiniz temayı yükleyin eğer düzelmez ise tamamen yükleyin.

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com

Yedek alacağınız dosyalar sorunlu ise yedeği yüklediğiniz de zaten yine çalışmayacaktır.

DCaNN75

OpenCart-TR
Web sitesi
ekolojikmarket.org

Öyle Değil Anlamadınız Normal Üye Olma Sayfasında Üyelik Açılıyor Sepete ürün Atıyorum Alışverişi Tamamla Diyorum karşıma Oturum Aç Sayfası geliyor Bu Sayfada Misafir Alışverişi Seçtiğimde Devama Basıyorum ilerlemiyor Yeni hesap oluşturu Seçip Devama bastığımdada sayfa ilerlemiyor link yok devam resminde anladınızmı şimdi ???

fenerliufuk

OpenCart-TR
Web sitesi
www.yanardag.com.tr

evet öyle yapınca bu hatayı verdi.

Fatal error: Call to undefined method ControllerCheckoutShipping::redirect() in /home/tekumutd/public_html/catalog/controller/checkout/shipping.php on line 13

bunu tekrar atmayı denedinmi( shipping.php ) (değişiklik yaptıysan yedeğini almayı unutma.)

o 13. satırdaki (index.php?route=account/login) yönlendirme çalışmıyor sanki

DCaNN75

OpenCart-TR
Web sitesi
ekolojikmarket.org

Yeniden Kurdum gene AYnı hatayı verdi tekrar İndirdim Siteden Gene Aynısı oldu Anlamıyorum nerde Hata Var kurar kurmaz Değişiklik Yapmadan Deniyorum Gene Olmuyor :S

mirac

OpenCart-TR
Web sitesi
www.notebook-cantasi.com

O modulu kaldırmanız lazım şuan.. Gerekli düzenlemeyi yapabilirsem yayınlarım.. Modulde çalışıyor ama sayfadakini bozuyor.. İkisinden birini tercih etmeniz gerek şuan..

bilgikur

OpenCart-TR

Merhaba arkadaslar Benimde şöle bir sorunum var hazır konu acılmısken baska konu acmak ıstemedım
bende uyelık sistemi hem sagda var hemde botton da var ben uye ol derken üyeliğimi kabul etmıyor.şifrem kullanıcı adım dogru oldugu halde. ve birde yeni müşteriyim hesabındakı hesap olustura tıkladıgım zamanda bısey olmuyor yanı ne ılerlıyor nede bırsey yapoıytor. bu sorunu nasıl halledebılırım.
resimde gorunen yerdekı uye panelı. www.bizdebul.com/hata.jpg

FatihKuLL

OpenCart-TR
Web sitesi
www.sifaeli.net

bilgikur' Alıntı:
Merhaba arkadaslar Benimde şöle bir sorunum var hazır konu acılmısken baska konu acmak ıstemedım
bende uyelık sistemi hem sagda var hemde botton da var ben uye ol derken üyeliğimi kabul etmıyor.şifrem kullanıcı adım dogru oldugu halde. ve birde yeni müşteriyim hesabındakı hesap olustura tıkladıgım zamanda bısey olmuyor yanı ne ılerlıyor nede bırsey yapoıytor. bu sorunu nasıl halledebılırım.
resimde gorunen yerdekı uye panelı. www.bizdebul.com/hata.jpg

http://forum.opencart-tr.com/thread-848.html
bu konuyu baştan sona bir incele aynı sorunun bir çok çözümü sunulmuştur.

hilafeth

OpenCart-TR
Siteme üye olunmuyor yardım .s

arkadaşlar siteme üye olunmuyor anlayamadım yardımlarınızı bekliorum .s www.avkorfez.com/shop