siteme pdf dosya nasıl eklerim?

Sadr85

OpenCart-TR
Web sitesi
www.bogazicireduktor.com
arkadaşlar opencart ı 5-6 aydır kullanmaktayım kendim anlamadığım için bi tanıdığım vasıtası ile sitemizi oluşturduk demo versiyon mu yoksa yoksa tam sürümmü bilemiyorum fakat versiyonunda 1.4.6 yazmakta ben site içerisine teknik çizimlerin olduğu PDF dosya eklemek istiyorum bunu yapabilirmiyim eğer olma imkanı var ise nasıl yapabilirim veya farklı önerileriniz var ise paylaşırsanız sevinirim.

arkadaşlar bu konuyla ilgili yardımcı olabilicek hiç bi arkadaş yokmu ?

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
OpenCart ın demo(kısıtlanmış) versiyonu yoktur.

İndirilebilir ürünleri kullanarak ekleyebilirsiniz.

Sadr85

OpenCart-TR
Web sitesi
www.bogazicireduktor.com
admin ilgin için teşekkürler , indirilebilir ürün seçeneğinden dosyayı yüklüyorum fakat sitemde indirilebilir ürün diye bi yer görünmüyo modüller den açık - kapalı durumu olabilirimi diye kontrol ettim fakat ordada görünmüyo bunun çözüm yolu nedir?

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Müşteri ürünü satın aldığında kendi hesabından indirilebilir ürünler sayfasından indirilmektedir.

Sadr85

OpenCart-TR
Web sitesi
www.bogazicireduktor.com
fakat sorunum da sınırım bu çünkü sitemiz üzerinden satış yok site sadece bize ulaşılması ve bilgi edinilmesi amaçlı yapıldı bunun dışında başka bi çözüm yolu yokmudur?
arkadaşlar bu konuyla ilgili yardımı olabilicek kimse yokmudur open cart a pdf dosya ekleyen arkadaşımız hiç yokmudur veya open cart böyle bişeyi desteklemiyomu ?

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
OpenCart e-ticaret yazılımıdır. Dosya indirme yazılımı değildir. Buna rağmen forumda bazı konularda ürün tanıtımı yapmak isteyenlere bazı bilgiler verilmiştir. Bunun dışında bu tür konular hakkında yapmak istediklerinizi kendiniz çözüm üretmeniz gerekmektedir.

Sadr85

OpenCart-TR
Web sitesi
www.bogazicireduktor.com
admin teşşekkür ettim , sanırım ben anlatamadım konuyu eklemek istediğim pdf dosya sitemizdeki ürünlerin teknik ve rakamsal ölçümlerinin olduğu bir dosya hitap ettiğimiz sektörden insanlar sitemize girdiğin de kullanıcağı ürünün teknik bilgilerine ulaşabilmesi için koymak istiyoruz yani giren kişi siteye bağımlı olarak site içerisinde kalarak pdf e ulaşıcak ilgin için tekrar çok teşekkür ettim tekrar forum u kurcalıyım bakalım umarım faydalı bişeylere rastlarımm

osmanozg

OpenCart-TR
arkadaşın anlatmak istediği benim içinde lazım olan ve her ürün için ayrı
pdf link verme yani
pdf bir klasör oluşturulur host ta,
ama her ürün için içinden ayrı ayrı çekme için
nasıl bir yol izlenir.

http://i1011.hizliresim.com/2010/11/28/451.png

burda var temada editlenirse resimdeki gibi olur
fiyatı = 35$

http://www.opencart.com/index.php?route=extension/extension/info&extension_id=312&path=19

yunus707

OpenCart-TR
By_surmenli arkadaşımız opencartı download sitesine çevirmişti. http://www.kodcenneti.com u inceleyebilirsiniz.

debreli

OpenCart-TR
Web sitesi
vakifshop.com
ana dizine bir pdf isminde klasör aç buraya ürün için hazırladığın pdf dosyaları koy

aç poduct/product.tpl dosyasını
bul
Kod:
</form>
            <?php } ?>
sonrasına ekle

Kod:
<div align="left"><a href="<?php echo $product_info['location']; ?>" target="_blank"><image src="catalog/view/theme/default/image/pdf.gif"></a></div>

pdf icon bul image klasörüne at.

admin paneli ürünler ,veriler,diğer konum kutusuna pdf dosyasının url adresini ekle ve kaydet.

şu sekil ekle

pdf/kitap.pdf

örnek