sitedeki 2 o.c arasında ürünleri taşıma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

apemia

OpenCart-TR
Web sitesi
www.huseyinuysal.com.tr
iyi günler.
sitemde data file hatası alıyordum hatayı çözemedik sonra dün de

Internal Server Error
The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, webmaster@zuccaciyecim.com and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

hatası almaya başladım.

sonra siteye yeni bir dizine daha opencart 1.4.7 kurdum önceki sistemdeki tüm dosyaları yeni kurduğum dizine taşımak istiyorum tüm ürünleri ve diğer yedekleri.....

nasıl yapabilirim lütfen yardım...

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Taşıma ile ilgili daha öncede soru sormuştun ve sitede zaten taşıma ile ilgili gayet net bir şekilde anlatılmış bir konu olduğu için kilitlendi. Ve tekrar soruyorsun. size arama yapın, aynı konuları ya da açtığınız konuları tekrar açmayın demekten bıktık artık.
http://forum.opencart-tr.com/thread-177.html

Aldığınız hataların opencart ile hiçbir ilgisi olmadığını sunucudan kaynaklandığını söyledim.
Bu aldığınız hata da opencart ile ilgisi yok. Sunucu sahibi olarak en çok karşılaşılan hatalardan biri olan Internal Server Error hatasının anlamını bilmiyorsanız benim size diyecek bir sözüm yok. Google sonuçlarını inceleyin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...