Sistemi kurduk herşeyi ayarladık peki ya ödeme?

adobe

OpenCart-TR
Merhaba arkadaşlar siteyi kurduk iyi güzelde ödemeyi nasıl alıcaz?
Paypal ,moneybookers vs. bunların hiç ii olduğu söylenmiyor
Varmı temiz bir site?

momentmc

OpenCart-TR
Kim dedi Paypalın iyi olmadığını ?

Kime göre, neye göre ?

Paypal yıllardır online ödeme sistemi içerisinde her zaman yerini koruyan bir sistemdir.

En iyi olanı da şu alırsın SSL sertifikanı ve Sanal posunu o zaman en iyisi olur. Tabii sana yıllık maliyeti 400 - 1000 TL arasında değişebilir. Öyle armut piş ağzıma düş de değil.

Kimse kusura bakmasın. Sonuçta ticaret yapılıyor. Eğer birşeyler kazacak isen birşeylerin de hakkını vermek gerekiyor.

Eğer çok güvenilir sistem istiyorsan kapıde ödeme seçeneğini aktif hale getirirsin işine gelen ürünü kapıda görür beğenirse alır, beğenmez ise geriye verir.

Herşey bu kadar basit..

adobe

OpenCart-TR
momentmc sen beni yanlış anladın şimdi paypal ile ilgili sorun yaşayan çok varmış türkiye ye para çekmek için falan uğraştırıyorlarmış bide para geri dönerse ayrı bi kesinti vs. demek istediğim buydu benim ama karar verdim şirketleşinceye kadar paypal ile devam dün premier hesap açtım bakalım hayırlısı

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Ben uzun zamandır PayPal ve moneybookers kullanıyorum. Hiçbir sıkıntı zorluk terslik yaşamadım. 1000$ da çektiğim oluyor 100$ dolarda ama hiç sıkıntı yaşamadım. 5 iş günü içinde tak hesabımda.

O sıkıntı yaşayanlar sıkıntıyı kendi yaratıyor. Sen kendi paypal tanıtmazsan sıkıntı yaşarsınız tabiki. Türkiye de herhangi bir bankaya hesap açmaya gittiğiniz de sizden bilgi toplamıyorlar mı? Kimliğinizi istemiyorlar mı? Adresinizi istemiyorlar mı? PayPal da sonuçta bir banka bu bilgileri alıp sizin güvenilir biri olduğunu anlaması lazım.

Siz hesap bilgilerinizi yanlış girmezseniz paranız geri dönmez. Yanlış giriyorsanız zaten bu sizin hatanız. Paypal paranızı ücretsiz gönderiyorlar. Sizin hatanız yüzünden paranızın geri dönüyorsa da bırakın kesinler.

adobe

OpenCart-TR
eka7a bende bu konuda biraz taktım şimdi diyorki paypal sayfası banka hesap nosu vs. transfer için
orada bankanın tam adını yazın diyor mesela ben garantiyi kullanıyorum Şimdi buraya
Garanti Bankası mı? GARANTİ BANKASI YOKSA GARANTI BANKASI Böylemi hangisi hiç örnekte vermemişler

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Türkçe kurallarına uygun bir şekilde yazarsanız sorun olmaz. Eğer site de belirtilmediyse hiçbir site tamamı büyük harf zaten kullanılmaz.