Siparişde ip no ve fax maile gelmesi

KraL6001

OpenCart-TR
Siparişde ip no ve maile gelmesi

S.a, open cartta sipariş verenin ip nosunu görebilirmiyiz ve başka bir mailede sipariş geldiğini göstertebilirmiyiz? varmı bu konuda acaba eklenti yada başka bişey? Yardımcı olurmusunuz lütfen

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
RE: Siparişde ip no ve maile gelmesi

İp no zaten gelen sipariş mailinde yazıyor. Genel Ayarlar/E-Posta Sekmesinden Uyarı e-postasını aktif ederseniz sipariş olduğunda e-posta alırsınız.

KraL6001

OpenCart-TR
RE: Siparişde ip no ve maile gelmesi

Adminim tşkler yardımın için. Allah razı olsun :)

KraL6001

OpenCart-TR
sipariş mailinde fax numarasının gelmesi

admin/sistem/genel ayarlar/E-posta/Uyarı epostası yerini evet dedim ve sipariş geldiğinde mailede sipaiş geliyor. Yalnız bu mailime gelen sipariş mailinin açıklama kısmında fax numarası gözükmüyor. Onu nasıl göstertebiliriz? Yani hangi dosyalarda işlem yaparak fax numarasınıda mailimde göstertebilirim?

esataltunkaya

OpenCart-TR
RE: sipariş mailinde fax numarasının gelmesi

KraL6001' Alıntı:
admin/sistem/genel ayarlar/E-posta/Uyarı epostası yerini evet dedim ve sipariş geldiğinde mailede sipaiş geliyor. Yalnız bu mailime gelen sipariş mailinin açıklama kısmında fax numarası gözükmüyor. Onu nasıl göstertebiliriz? Yani hangi dosyalarda işlem yaparak fax numarasınıda mailimde göstertebilirim?

fax'ı gelen mailde göstertmeyi ben de istiyorum yardımcı olabilir misiniz. şimdiden alakanız için teşekkürler.