Sipariş Düştüğünde Sesli Uyarı Verilmesi

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Bu konu işini görür.
http://forum.opencart-tr.com/thread-325.html

Yanlız bu konu dağılmasın soruları verdiğim konu altında devam et :)

Doubles

OpenCart-TR
eka7a' Alıntı:
Eğer lafınız banaysa ben kimseye kendimi PHP Coder olarak tanıtmadım. Yazılımın Türkçe çevirisini yaptım ve yazılımı kullanmak isteyen arkadaşların bir araya gelmesi içinde bu siteyi açtım.
Eğer arkadaşın bahsettiği php coder olup da çok zor diyen kişi sizseniz lafım sizedir, değilseniz kendine php coder diyen kişiyedir.

ilkayturkoglu' Alıntı:
Bu insanlar bu kdr güzel bir sistemi ücretsiz dağıtıyorlar, madem o kdr basit bence bunu yapıp bu sistemi kullanan tüm insanlarla paylaşmak cok daha makul olur kardeşim..
Doğrudur, makul olabilir ancak benim için ona zaman ayırmak maliyettir ve ticaret gerektirir. Kendime yazdığım bir şey olursa ve ticari zorunluluk olmayan bir modül ise tabi ki paylaşırım. Bunun dışında kendime yazmadığım ve 10dk bile olsa zaman harcanacak her modül için harcadığım zamanın emeğini isterim.

Sweetling' Alıntı:
eeee işte bazılarının gözünü para bürümüş, iyilik yapmaktan korkarlar,
hem basit diyor hem para istiyor...
İyilik ayrı bir şeydir, ticaret ayrı bir şeydir. İyilik alenen, ticaret gizli yapılmaz. Ben yazılımcıyım ve bu iş benim için ticaret, bu nedenle basitliği değil harcadığım zaman benim için önemlidir. Kibrit yapmak da çok basit iştir ama para ile satılır.

usertolem

OpenCart-TR
bende aynı sistemi kullanıyorum 2-3 aydır ilk open carta başladığımda aklıma geldi zaten hatta süper bir mail programı var onunla sipariş geldiğinde görsel olarak zengin animasyonlarla uyarı alabiliordu kullanıcı :)

bilgikur

OpenCart-TR
Sweetling' Alıntı:
Arkadaşım bende online siparişle çalışan bir sistem yapıyorum, benim kullandığım yöntemi söyleyebilirim işine yarar belki

Admin panelinde
SİSTEM-->GENEL AYARLAR-->SEÇENEK sekmesinde uyarı e-postasını evet olarak işaretle.
kendine sadece bu sipariş olaylarında kullanamk için bir mail aç örnek "siparis@siteadın.com"
sonra microsoft outlook kullan :) outlookta gönderme alma zaman ayarınıda 1 dk. olarak seçebilirsin, böylece her sipariş geldiğinde anında sesli olarak ve hemde mesaj olarak görebilirsin
siteyide devamlı açık tutmak zorunda kalmazsın, yeni sipariş olduğunda sesi duymasan kaçırsan bile, sağ alt kısımda saatin orda bir sarı mektup işareti varsa anlarsın sipariş geldiğini :)

katılıyorum en mantıklısı bu bencede. ve en azından sıstemde yorulmamıs olur. db ve host trafiğide.(BENCE)

kurt320

OpenCart-TR
Acil Acil ve Önemli Sıparış Gelince Uyarı Sesi Gelebilirmi.

Acil ve Önemli Sıparış Gelince Uyarı Sesi Gelebilirmi.

Sıparışim geldiğinde bilgisayarımdan uyarı sesi gelebilirmi. çok acill

opencart 4.8 sürümünü kullanıyorum. ama sıparış uyarı sesi yok. sesin olması muhteşem olur.

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
Vakıf Gureba Hastanesinde yatmakta olan bir hasta için acil dingdong grubu kana ihtiyac vardır:)))

BanSn

OpenCart-TR
Web sitesi
www.proxima.web.tr
naçizane bir öneri daha
incredimail var ücretsiz güzel bir posta istemcisi. hatta bu istemciye kedi köpek uşak bay bayan vb daha bir çok sesli ve görsel uyarı mesajı atayabiliyorsunuz. bu atamayı yaptığınızda yeni mail gelince misal köpek seçtiyseniz havlayarak ağzında zarfla gelio hem havlama sesini duyuyorsunuz hem de o zarfa tıklayana kadar ekranın bir köşesinde tüm pencerelerin üstünde ööle kuyruğunu sallayarak bekleyebiliyor : )

hani hem görsel hem işitsel uyarı daha ne dimi ama :p

muratcnk

OpenCart-TR
opencart yenı mesaj uyarı sıstemı mevcuttur yenı sıpariş aldıgınızda sızı seslı ve goruntulu olarak uyarıp ıcertıgı gorebılecegınız arayuz prıgramı bulunmaktadır isteyenler 05078997520 ırtıbat kurabılırler