sipariş durumu seçim kutucuğunda hata

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kripto35

OpenCart-TR
arkadaşlar ben ilk önce sorunun kendi mağazamda olduğunu sandım ama demo sitesine bakınca aynı sorunun demodada olduğunu gördüm ve forumdada herhangi bir açıklama bulamıyınca sizle paylaşmak istedim. sorun aşağıdaki resimdeki gibi. küçük bir hataya benziyor ama ben çözemedim :) malum yeniyim daha yavaş yavaş alışıyorum sisteme. bu soruna çözüm bulabilecek arkadaşların yorum ve görüşlerini bekliyorum el birliğiyle bunuda çözelim :) Hatanın resmi aşağıda bulunmakta ;

adszyki.png

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Bir açıklama yapılmadığına emin misiniz?
http://forum.opencart-tr.com/thread-1821-post-10515.html#pid10515

kripto35

OpenCart-TR
kusura bakma kardeşim başlıklarda arattım bulamadım ama ii oldu bence bu konu başlığı aracılığıyla diğer aynı sorunu yaşayanlar konu başlığından daha çabuk ulaşabilirler :) ama sonuçta admin sensin doğru kararı vericek olan sensin ;)

kripto35

OpenCart-TR
valla ben bayağı takipçinizim :) ama insanın gözünden kaçabiliyor işte sonuçta 1 günde allah bilir kaç tane konu kaç tane mesaj atılıyor. Buda arada kaynamış :) bu arada bende sipariş almadım daha hostinge bile atmadım mağazayı ama heryerini kurcalıyorum içini dışına çıkartıyorum tabiri caizse :) hataları yazıyorumki daha sonra yaşayanlar hazıra konsunlar :) bende az yararlanmadım eski konulardan ve mesajlardan :)

bu arada ben mesajlarımda çok fazla ifade kullanırım işl. bi mahsuru yoktur :D

kripto35

OpenCart-TR
önemli değil ben yararlandım başka arkadaşlarımızda yararlansın. sonuçta forum kurmanın amacı bu demi :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...