Simple HTML My Module - Benim Modülüm

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Bu modül ile html kodları ekleyebilir sitenizde yayınlayabilirsiniz. Your Box ile aynı özelliktedir.

343tfkx.jpg

amca' Alıntı:
sgsarbil' Alıntı:
cok tesekkurlerler.bide cogaltabilsek cok guzel olacak :

Çoğaltabilirsiniz ben çoğaltıp değişik şekillerde kullanıyorum mesela hava durumu diye ayrı bir blok oluşturdum.

Çoğaltıp kullanabilmeniz için paketin içindeki mymodule.php ve mymodule.tpl dosya isimlerini

mymodule2.php mymodule2.tpl olarak değiştirin ayrıca dosyaların içinde ne kadar mymodule varsa mymodule2 olarak değiştirin gerekli klasörlere ftp den atın admin panelden modülü kurun tr dil dosyasındanda modülün ismini değiştirin.

admin ve catalog klasörlerinin içindeki bütün mymodule dosya isimlerini ve dosyaların içerisindeki kodlarda olan mymodule uzantılarını mymodule2 olarak değiştirin bir tane bile değiştirmediğiniz mymodule uzantısı kalırsa modül hata verir.

Umarım yeteri kadar açıklama yapabilmişimdir takıldığınız yer olursa yardımcı olurum

OC 1.4.8 İNDİR ( 1.4.8 - 1.4.9 ) Modül çoğaltılarak 3 tane yapılmıştır

OC 1.4.7 İNDİR ( 1.4.6 - 1.4.7 )

OC 1.4.0 İNDİR

Ekli dosyalar

• Simple_HTML_Module_1.4.0.zip
    7.4 KB · Görüntüleme: 251
  • mymodule_v1.4.7.zip
    8.7 KB · Görüntüleme: 331
  • mymodule_v1.4.8.zip
    19.3 KB · Görüntüleme: 2,521

sgsarbil

OpenCart-TR
Re: [MODÜL] Simple HTML Module

amca

OpenCart-TR
Web sitesi
www.efecam.org

sgsarbil' Alıntı:

Çoğaltabilirsiniz ben çoğaltıp değişik şekillerde kullanıyorum mesela hava durumu diye ayrı bir blok oluşturdum.

Çoğaltıp kullanabilmeniz için paketin içindeki mymodule.php ve mymodule.tpl dosya isimlerini

mymodule2.php mymodule2.tpl olarak değiştirin ayrıca dosyaların içinde ne kadar mymodule varsa mymodule2 olarak değiştirin gerekli klasörlere ftp den atın admin panelden modülü kurun tr dil dosyasındanda modülün ismini değiştirin.

admin ve catalog klasörlerinin içindeki bütün mymodule dosya isimlerini ve dosyaların içerisindeki kodlarda olan mymodule uzantılarını mymodule2 olarak değiştirin bir tane bile değiştirmediğiniz mymodule uzantısı kalırsa modül hata verir.

Umarım yeteri kadar açıklama yapabilmişimdir takıldığınız yer olursa yardımcı olurum

sgsarbil

OpenCart-TR

modulu cogaltmak istedim modul gayet duzdun bi şekilde admin paneline eklendi admin panelinde herhangi bi sorun yok.ansayfaya kurdugum zaman bazı hatalar alıyorum.aldıgım hataları asağı kopyaladım lütfen bu konu hakkında bilgi alabilirmiyim.deddiğiniz gibi my modul2 olarak butun dosyaları değiştirdim.içindeki kodları da değiştirdim.

otice: Undefined variable: mymodule2 in /home/izmirsto/public_html/catalog/view/theme/default/template/common/column_right.tpl on line 3

amca

OpenCart-TR
Web sitesi
www.efecam.org

sgsarbil' Alıntı:
modulu cogaltmak istedim modul gayet duzdun bi şekilde admin paneline eklendi admin panelinde herhangi bi sorun yok.ansayfaya kurdugum zaman bazı hatalar alıyorum.aldıgım hataları asağı kopyaladım lütfen bu konu hakkında bilgi alabilirmiyim.deddiğiniz gibi my modul2 olarak butun dosyaları değiştirdim.içindeki kodları da değiştirdim.

otice: Undefined variable: mymodule2 in /home/izmirsto/public_html/catalog/view/theme/default/template/common/column_right.tpl on line 3

column_right.tpl on line 3 bu dosyanın 3 üncü sıradaki kodunda hata olduğunu gösteriyor

Bu modülün aldığınız hata ile hiç bir bağlantısı yok

column_right.tpl dosyasını yenileyin

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com

1.3.4 için your box modülünü kullanabilirsiniz

samjosefh

OpenCart-TR

Arkadaşlar böyle bir hata alıyorum admin olmama rağmen. nedendir sizce
kullanıcı grupları sayfasından da güncelleme yaptım buna rağmen..
Bu sayfaya erişim izniniz bulunmuyor. Lütfen sistem yöneticinize başvurunuz

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com

Kullanıcı gruplarından yönetici izinlerinden izin yetkilerini vermelisin

KARAZEYBEK

OpenCart-TR
RE: [MOD] Simple HTML Module

izinleri verdim fakat erişim izni yok diyor hala birde mymodule adlı dosyaların ismini modülü kurduktan sonramı mymodule2 olarak değiştiricez ? yoksa önce maymodule2 olarak değiştirip ftp ye yükleyip kurulum mu yapıcaz ?

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com

KARAZEYBEK' Alıntı:
izinleri verdim fakat erişim izni yok diyor hala birde mymodule adlı dosyaların ismini modülü kurduktan sonramı mymodule2 olarak değiştiricez ? yoksa önce maymodule2 olarak değiştirip ftp ye yükleyip kurulum mu yapıcaz ?

Bir değişiklik yapmanıza gerek yok. O çoğaltacaksanız geçerli ama zor geliyorsa ya da becerem diyorsanız Mirac dediği modülü de kullanabilirsiniz ikisi de aynı işi görüyor.

mirac

OpenCart-TR
Web sitesi
www.notebook-cantasi.com

Simple HTML de zorluk yaşayan arkadaşlar alttaki modulu kullanınız.. 4 tane çoğaltılmış modul paket içerisinde mevcut.. 4 ünü kurduğunuzda 4 ayrı modulunuz olacak..

http://forum.opencart-tr.com/thread-557.html?highlight=Freebox

@RTHuR

OpenCart-TR

Simple HTML Module 1.4.8 Eklentiyi indiremiyorum arkadaşlar sorunmu var

@RTHuR

OpenCart-TR

inmiyor ama 1.4.8 indire tıklıyorum acılna sayfada downloada basıyoru m vaba üye ol diyor bana başka bir upload sitesine ekeyip bir link verebilcekmisiniz

ERROR: We're sorry, but this range has been blocked due to too many recent failed login attempts.

Please try again later.

bu hatayı alıyorum neden böle şifreile indiriyoruz şifresiz olarak indirseydik güzel olmazmıydı

mirac

OpenCart-TR
Web sitesi
www.notebook-cantasi.com

Modulleri indirmek için tekrar üye olmanız gerekiyor.. Forumu biraz takip etseniz bunun farkında olurdunuz..

http://forum.opencart-tr.com/thread-1085.html

eticaret

OpenCart-TR
1.4.9.1 de sorunsuz calısıyormu acaba?