Sepetim problemi

UntilsleeP

OpenCart-TR
Merhaba Arkadaslar

müşteri sitede gezip ürünlere sepete ekle dediğinde direk sepetim sayfasına yonlendiriyor. Müşteri istediklerini sepete eklese ve siparişi bitecegi zaman sepetim e tıklasa alişverişini tamamlasa bu sekilde olmuyormu ? Çünkü müşteri 10 ürün alicak diyelim 10 kere otomatik sepetim e yonlendiriyor ve sinir bozucu oluyor. bunu nasil engelleyebilirim ?

SCAMP

OpenCart-TR
sitenizin adresini adlabilirmiyim acaba

SCAMP

OpenCart-TR
link hatası varmı onu kontrol edicem benim başımada gelmişti

UntilsleeP

OpenCart-TR
Hayır link hatası yok 2 sitem var opencart ile yaptıgım ikiside her sepete ekle dedğinizde otomatik sepetim e yönlendiriyor. Ben her sepete ekle dendiği zaman sepetim e yonlendirmesini istemıyorumç üyenin alişverişi bittigi zaman sepetim e kendisi tıklayip gitmesini istiyorum.

muzorotti

OpenCart-TR
ürün detayında ki sepete ekle butonuna tıkladığınızdaki olayın kategori ürünlerindede aynı şekilde olmasını istiyorsunuz sanırım zaten satın aldıklarını görmesi için sepetime tıkladığında görüyor müşteri sepete attıklarını ürün detayındaki sepete ekle butonundaki kod ile değiştirilerek olabilir belki ama denemek lazım tabi yedeğini alarak

UntilsleeP

OpenCart-TR
Baska bir yöntemi yok mu acaba herkes bu sekildemi kullanıyor ya sitelerini ? :s

geceajani

OpenCart-TR
Web sitesi
www.fatihasci.com
Yüklediğin versiyonu kontrol et... eğer 1.5.0.5 den öncesini kullandıysan belki sıkıntı olabilir.

1.5.0.5 i kur öyle dene....

zenginum

OpenCart-TR
Sepet kafasına göre davranıyor.

Daha önce 1.4.9.x sürümünü kullanıyordum, sırf sepet hatası yüzünden 1.5.0.3'e geçtim. Ancak bu sistemdeki sepette çoğu zaman hata veriyor.
Ürünü sepete ekle dendiğinde "BU SAYFA AÇILMIYOR VE KAPATILACAK" diye hata iletisi alıyorum. Opencart'a forum yardımları, teması ve seo ekleri için geçtim, ama sepeti olmayan bir sistem ne işe yararki. İki üç gün içinde sistemin tanıtımına başlayacaktım. Şimdi ne tanıtacağım bilmiyorum.

umutz

OpenCart-TR
1.5.0.5'te ürünlere özellik atamak istiyorum. Sistemin içindeki modüllerle bunu beceremedim. (Misal sarı, yeşil, mavi, büyük, orta, küçük) gibi alıcının seçmesini istiyorum.

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
umutz' Alıntı:
1.5.0.5'te ürünlere özellik atamak istiyorum. Sistemin içindeki modüllerle bunu beceremedim. (Misal sarı, yeşil, mavi, büyük, orta, küçük) gibi alıcının seçmesini istiyorum.

Yapmak istediğinizi Özelliklerden değil seçeneklerden yapacaksınız. Örnek olarak bu ürünü inceleyebilirsiniz. Birçok seçenek eklenmiştir.
http://demo.opencart-tr.com/desktops/test

Bu konu ile ilgili sorularınızı alttaki konudan devam ediniz ve sorularınızı sormak istediğiniz konu ile ilgili konular altında sorunuz.
http://forum.opencart-tr.com/thread-384.html

UntilsleeP

OpenCart-TR
eka7a Sizin bu konuda fikriniz var mi acaba ?

müşteri sitede gezip ürünlere sepete ekle dediğinde direk sepetim sayfasına yonlendiriyor. Müşteri istediklerini sepete eklese ve siparişi bitecegi zaman sepetim e tıklasa alişverişini tamamlasa bu sekilde olmuyormu ? Çünkü müşteri 10 ürün alicak diyelim 10 kere otomatik sepetim e yonlendiriyor ve sinir bozucu oluyor. bunu nasil engelleyebilirim ?

UntilsleeP

OpenCart-TR
Oscommercede Mesela direk sepete gitmeyi engelleyebiliyoruz ama malesef hala opencart ta bunu bulamadım. Yardım Lütfen :S