Sepete Ürün eklemiyor..

tnt_68

OpenCart-TR
Arkadaslar Sepete ürün eklemde problem yasıyorum.. 1. ürünü ekliyor ve problemsiz gösteriyor fakat sonraki ürünleri eklemiyor sadece tek ürün ekliyor.. silmeye kaltıgımda diğer eklediğim ürünler tek tek ekrana geliyor.. yardım ederseniz sevinirim..
Arakdaslar Yarfdım edecek biri Yokmu ne yapacagımı sasırdım.. sepetle ilgili tüm dosyaları yeniledim local hostta calısan dosyalar hostta calısmıyor.. www.herbalifeanadolu.com Sorunu tekrar anlatıyorum ilk ürünü sepete ekle diyorum sorunsuz ekliyor aynı sepete 2. ürünü ekle dediğimde eklemiyor..

Yokmu yardım edecek kafayı yiyecem...

tnt_68

OpenCart-TR
Arkadaşlar Tüm siteyi kaldırdım sıfırdan kurdumn aynı sorun devam ediyor.. alışveriş sepeti 1 ürünen fazla ürün almıyor.. başka ürün eklenmiyor lütfen yardım edin kafayı yiyeycem...

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
PC direk reset atmak işletim sistemine zarar verir kimseye tavsiye etmiyorum. Olmaz olmaz bir gün durduk yere format atmak zorunda kalırsınız.

Sunucunuzun opencartın gereksinimlerini karşıladığından emin misiniz?

tnt_68

OpenCart-TR
sunucu ile irtibata gectim bizden kaynaklanan bi sorun değil diyorlar... Önceden böyle bi sorun yoktu sunucu yine aynı sunucu idi..

tnt_68

OpenCart-TR

Arkadaslar burada gözüktüğü gibi bi eksik var sebebi nedir acaba eger saorun sunucudan ise ???

tnt_68

OpenCart-TR
Sorunum Çözüldü EKA7A Çok teşekkür ediyorum yaardımların için... çok yakında sitemi tanıtım sayfasına koyacagım inşallah