Sepet Modülünde Hata module\cart.tpl on line 19

fatihmurat

OpenCart-TR
module\cart.tpl on line 19

merhabalar,
öncelikle vermiş oldugunuz destekten dolayı teşekkurler. forumun çoğunu okudum fakat bu konuyla ilgili olarak sonuç bulamadım.

template: smrel
kolon: sag kolon / alışveriş sepeti
hata satırı: catalog\view\theme\smrel\template\module\cart.tpl on line 19

Ara Toplam: Notice: Undefined variable: subtotal in C:\xampp\htdocs\opentr\catalog\view\theme\smrel\template\module\cart.tpl on line 19

anasayfada orta kolonda çıkan hatayı duzelttim fakat bu kısım ile ilgili olarak bir bilgi bulamadım.
default arayuze getirdiğimde ise sag kolon duzeliyor. orta kolonda aşağıdaki hatayı alıyorum.
Notice: Undefined variable: modules in C:\xampp\htdocs\opentr\catalog\view\theme\default\template\common\home.tpl on line 20Warning: Invalid argument supplied for foreach() in C:\xampp\htdocs\opentr\catalog\view\theme\default\template\common\home.tpl on line 20

sistem sıfırdan kurulmuştur. herhangi bir güncelleme yapılmamıştır. bu konuda desteğinizi rica ediyorum.

selamlar

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
RE: 1.4.9.1 module\cart.tpl on line 19

OpenCart sıfır kurulumda bu hatalar mevcut değil. Dosylarınızı tekrar yükleyin. Sürümünüze uygun temayı yüklememiş olabilirsiniz kontrol ediniz

canatan

OpenCart-TR
Sepete ekle dedikden sonra hata veriyor

arkadaslar anasayfada bir ürünü sepete ekle dedikden sonra sorun yok ama anasayfayı tekrar geri döününce alışveriş sepetimde Ara Toplam: Notice: Undefined variable: sub_total in C:\AppServ\www\demo\catalog\view\theme\smrel_yesil\template\checkout\cart.tpl on line 47 bu hatayı veriyor sebebi ne olabilir sizce..

biocyn

OpenCart-TR
Aynen bende de C:\AppServ\www\eticaret\catalog\view\theme\biocyn\template\module\cart.tpl on line 19 hatasını veriyor sepet. Alışverişin devamlarında bu hata ile karşılaşıyorum. neden olduğunu halen çözebilmiş değilim.