seo sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
1- Seo ile ilgili açılmış bir çok konu varken tekrar aynı konu acıyorsunuz.
2- Konu açmışsınız aradan 4 dk geçmiş yok mu yardım eden diyorsunuz. Ve bu durum sonraki mesajlarınızda böyle devam ediyor.
3- Siz neler yaptığınızı doğru dürüst anlatmıyorsunuz. (Mesela joomla ile beraber alt dizine kurduğunuzu) Seo çalışmıyor deyip insanların sizin neler yaptığınızı tahmin ederek cevaplar vermesini bekliyorsunuz.

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
Eka7a Arkadaşın verdiği link e benim modemin dns ayarlarındaki problemden dolayı ulaşmadım ancak bu akşam modemimi resetleyerek ulaşabildim ve arkadaş bana özelden de yazdığı için özelden mesajına aşağıdaki cevabı yazmıştım..halbuki sizinde dediginiz ilk başta joomla ile aynı dizine kurdugunu söylese sitesine girmemize bile gerek klamdan sorunun ne oldugunu söyleyebilecegiz..

Bunun üstüne güzel bir söz:
Ne anlatırsan anlat,karşı tarafın anladığı kadardıR Anlattığın... Sizin en anlattığınız değil,karşı tarafın anladığıdır gerçek olan..

Arkadaşa Özelden Gönderdiğim mesaj:
"Sanırım siz siteyi joomla kurulu olan bir sitenin ana dizinine shop klasör açarak kurmuşsunuz..apachimodrewriter modülü sunucuda kurulu degilmi.. aslında calışması lazım ama,joomla dizinide kurdugunuz için calışmıyor çünki joomla nın seosu acık ve o seo sanırım opencartın sayfasını 404 sayfasına atıyor... olay joomla seosu nun yarattığı bir durum.. baska bir dizine kurun yada joomlanın seosunu kapatın deneyin..."

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...