Satekarlık böyle olur diyorum :)

eymen

OpenCart-TR
KOnuyu iptal ediyorum alttaki yoruma bakarsanız böyle xxxx insanlar olduğu sürece bu yazdıgıma dikkat eden olmicak bu konuyu opencart yönetimine taşımam lazım iyi çalısmalar

[uyari]insanlara bu tür ithamlarda bulunmayınız. eka7a[/uyari]

agolhon

OpenCart-TR
Sahtekarlık yok ortada kardeşim . Tasarımcıya iş geldiği zaman istediğini yapar cms dururken 0 dan yazmak saçma geliyor banada . sistemi müşteriye göre editleyip tema hazırlamak daha mantıklı .

Ayrıca verdiğin sitede adam yazmış zaten opencart olduğunu .

eymen

OpenCart-TR
.Konu açıldı k.bkmasın adminler ama böyle dengesiz insanlar opencart sistemini beles ürünü 400 TL yapar yukarda gördügünüz insanda onları korur bunlar dicek söz bulamıyorum

agolhon

OpenCart-TR
Polemiğe gerek yok düşüncelerim bunlar

TECHNOLOG

OpenCart-TR
Web sitesi
www.edessaweb.com
hesabınıza gelmiyorsa almayın. zorla alın diye boğazınızı sıkan yok. ben de bi kaç arkadaşa tema hazırladım ve cüzi miktarda satışını yaptım. bazı arkadaşlar fiyatlarımı beğenmeyen oldu, sonradan benim verdiğim fiyata hazır temaları bi kaç düzenleme ve resim değişikliği ile sattığına şahit oldum. Benimle görüşen arkadaşlar bilirler yaptığım bir temayı başka kimseye satışını yapmıyorum. sadece alan kişinin sitesine özgü olarak kalıyor. ki bu da biraz emek istiyor.

hikko

OpenCart-TR
arkadaşım salak derken? herkesin kendi fikri var. herkes seninleaynı fikirde olmak zorunda değil. ortada bir emek varsa bunun ücretini isteme en doğal haktır. ama öte yandan duydumki smrel temasını satıyorlarmış millete orada sana katılıyorum

unsound

OpenCart-TR
Arkadaşım sen kimseye "salak" diyemezsin vede hakkın yoktur. Arkadaş istediği fiyatı verebilir.Sonuçda open source bir yapı bu ve adam kafa patlatmış emek vermiş.Emek vermek istiyorsan sende araştırıp bak? Neden araştırmıyorsun? Sonrada bu kadar ister diyorsun!

Allah c.c. sana bir akıl vermiş, etrafına bak! bir yer fiyat verdi diye bir yerdenmi alman gerekiyor? Diğer tema satanlarda var, onlarada bakabilirsin? 10$ a da var 100$ ' a 250$a da! İSTERSEN!. fiyat araştırması yap,neden yapmıyorsun?Kimse kafana silah dayamıyor.

Onu bırak siteyi bulmuşsun :eek:) İllaki burdan kullanacağın bir tema vardır :eek:) Hatta şöyle demen "Ne kadar şanslıyım doğru yeri buldum" gerekirken "Arkadaş benden bu kadar istedi" Burası anne çocuk bakım evi değil ÇOCUK! , hangi dünyada yaşıyorsun?
Sende o arkadaş kadar zeki olsaydında sen de isteseydin ÇOCUK!!!!

Diğer arkadaşda smreal temasını satıyorlar demiş , satanlar var ama temayı kurulum adı altında satmaktadırlar.Benim tanıdığım birisi daha sattığından biliyorum.Adam üstüne geliştirmeler eklemiş vede satıyor , kimseyi de zorlamıyor. Adamın teki gitti gidiyorda 1.3.4 ü 60 liraya satıyor alanda alıyor kimse birşey demiyor buna? Sende satabilirsin? neden satmıyorsun?

Bizim halk araştırmasını BİLMİYOR! Araştırın,karar verinceye kadar bakın sağınıza solunuza...

hikko

OpenCart-TR
arkadaşım sen neden üstüne alındınki ben temada değişiklik yapmadan temayı alıp satıyorlar demek istedim orada zaten emek diye yazmıştım görülsün araştırılsın :)

matkap

OpenCart-TR
Arkadaşım ben opencart ile 3000 $ a site yaptım bir müşterime adam dua ediyor bana hala daha önce çok site işlerine para harcadım diyor Allah belasını versin hepsini diyor bunu söylediği yerler kocaman kocaman tasarım firmaları birisi türkiyenin en büyük yazılım firması siteyi yaptırmış bayisine, ürünleri eklemeden vermiş.Kendi ellerimle sildim siteyi yükledim opencartı yaparken o firmalar bana ağza alınmayacak laflar ettiler sen bu adamı dolandırıyorsun diye şimdi adamın sitesi kendi ürün grubunda türkiyenin en iyisi 7 ay oldu yapalı google da kendi ürününde heryerde en önde çıkıyor ve adam siteden 5 ayda toplam 300 küsür bin liralık satış yapmış. adam sayesinde çok ün yaptım aslında bu ünü opencart sayesinde yaptım

Şimdi Burada Utanması gerekenler yazılım firmaları mı yoksa arada böyle işler yapanlar mı?
Ticaret 2 kişi arasında yapılır , el sıkıldıktan sonra Lagaluga yapamaz 2 tarafta üstüne düşeni yapmak zorunda.Burada 3. bir kişinin birşey söylemesi zaten yanlış istersem 100 milyara satsın adam kimse karışamaz.warez değil neticede!!

unsound

OpenCart-TR
hikko' Alıntı:
arkadaşım sen neden üstüne alındınki ben temada değişiklik yapmadan temayı alıp satıyorlar demek istedim orada zaten emek diye yazmıştım görülsün araştırılsın :)

Birader üstüme alınmadım, Cocuğun "salak" demesi hoşuma gitmiyor , ayrıca bir işmiş gibi bu temayı satıyorlar demendeki amaç nedir? Hangi amaca hizmet ettiğini bizimlede paylaşırmısın? İş olsun diye konuşmamalısın, biraz düşün olurmu...

Yeniweb

OpenCart-TR
sa , mambodan bu yana joomla drupal başta olamk üzere çok sayıda açık kaynak kodlu yazılım kullanmış biri olarak ... Açık kaynak kullanımında eğer ki para dönmezse sistem ölür. Kimi tema aypıp satacak kimi modül satacak ki insanlar açık kaynak yzaılımları kullanmaya ve GELİŞTİRMEYE devam etsin. Şimdi bu siteyi kullananlara çok kolay gibi gelen işler bu işten hiç anlamayanlara göre çok zordur bunu öğrenmesi ve zaman harcaması o kişilere zarardır. Profesyonel anlamda sıfırdan böyle bir sistemin yazılması tema oluşturulması en azından 100.000 dolarlık bir iş. Bir tema için ya da sağlam bi kurulum yapıp dosya ayarlarını da düzgünce ayarlamak için bile para alınıyorsa bu HAKTIR.

Şöyle bir düşünün ŞİMDİYE DEĞİN NE KADAR ZAMAN HARCADINIZ . Eğer ki bu zamanda ticareti atılıp para kazanmış olsanız sizde bir opencart sistemi kurdurmak ya da tema yapmak için para verirmiydiniz.

hikko

OpenCart-TR
kardeş hazır temayı ben yaptım diye satıyorlarmış değişiklik yapmadan sen bayağı alıngansın galiba salak demesi benimde hoşuma gitmedi mesajlarımı okursan bir emek olmadan satılan işlerden hoşlanmadığımı söyledim bir amaca hizmet etmiyorum yani

agolhon

OpenCart-TR
matkap' Alıntı:
Arkadaşım ben opencart ile 3000 $ a site yaptım bir müşterime adam dua ediyor bana hala daha önce çok site işlerine para harcadım diyor Allah belasını versin hepsini diyor bunu söylediği yerler kocaman kocaman tasarım firmaları birisi türkiyenin en büyük yazılım firması siteyi yaptırmış bayisine, ürünleri eklemeden vermiş.Kendi ellerimle sildim siteyi yükledim opencartı yaparken o firmalar bana ağza alınmayacak laflar ettiler sen bu adamı dolandırıyorsun diye şimdi adamın sitesi kendi ürün grubunda türkiyenin en iyisi 7 ay oldu yapalı google da kendi ürününde heryerde en önde çıkıyor ve adam siteden 5 ayda toplam 300 küsür bin liralık satış yapmış. adam sayesinde çok ün yaptım aslında bu ünü opencart sayesinde yaptım

Şimdi Burada Utanması gerekenler yazılım firmaları mı yoksa arada böyle işler yapanlar mı?
Ticaret 2 kişi arasında yapılır , el sıkıldıktan sonra Lagaluga yapamaz 2 tarafta üstüne düşeni yapmak zorunda.Burada 3. bir kişinin birşey söylemesi zaten yanlış istersem 100 milyara satsın adam kimse karışamaz.w a r e z değil neticede!!

Katılıyorum kardeş :sleepy: