Sanal Pos Almadan Sadece Güvenli Ödeme Sayfası

ghost0001

OpenCart-TR
Web sitesi
www.sanalspotcu.com
Arkadaşlar Formda Bir çok Konu Okudum Fakat Güvenli Ödeme Sayfası Konusunda Hiç Bir Bilgi Bulamadım. Yani Ben Her Hangi Bir Bankadan Sanal Pos Almadan Sadece Güvenli Ödeme Sayfası Alabiliyormuyuz. Ayrıca Benim Sabit Bir Dükkanım Yok Şu An. Dolayısıyla Vergi Levham Da Yok. Yani Vergi Lavhası Olmadan Güvenli Ödeme Sayfası Uygulamasını Kullanabiliyormuyuz veya Vergi Levhası Olmadan Ödeme Sayfası Alabileceğim Bir Site Biliyormusunuz. Tabi Benim Amacım Şu, Taksit Seçenekleri Ekleyebilmek. Normalde Paypal Kullanıyorum Fakat Paypal Sadece Tek Çekim Ödeme Kabul Ediyor. Bu Konuda Yardımcı Olabilecek Biri varmı. Şimdiden Çok Teşekkür Eder Saygılarımı Sunarım...

adobe

OpenCart-TR
Merhaba vergi mükellefi olmak zorundasınız Şirketleşmediğinizde sanal pos yada ortak ödeme sayfası hizmeti alamazsınız.Siz en iyisi şirketleşin üstad :)

ghost0001

OpenCart-TR
Web sitesi
www.sanalspotcu.com
Eyvallah Kardeşim Teşekür Ederim Ama enazından vergi mükellefi olana kadar Bu Taksit İşine Bir çözüm Bulmam Gerekli.

ramazan03

OpenCart-TR
Sanal Pos Almadan Sadece Güvenli ortak Ödeme Sayfası hakkında bilgi var mı nasıl yapılıyor? yani bunu siteye nasıl uygulayabiliriz örnek varmı?

ghost0001

OpenCart-TR
Web sitesi
www.sanalspotcu.com
Kardeşim benimde en büyük sorunum bu ama sağlıklı hiç bir bilgi yok. Yani herkes sanal pos alacan diyor başkada bir şey demiyor. Benim tek derdim kredi kartına taksit seçeneği veren bir sistem zaten kredi kartı ile ödemeyi paypal aracılığı ile alabiliyoruz. Ancak taksit seçeneği olmadığı için sorun yaşıyoruz. eğer bu konu da yardımcı olacak birileri varsa gerçekten yardıma ihtiyacımız var.

Saygılarımla

ramazan03

OpenCart-TR
ghost0001' Alıntı:
Kardeşim benimde en büyük sorunum bu ama sağlıklı hiç bir bilgi yok. Yani herkes sanal pos alacan diyor başkada bir şey demiyor. Benim tek derdim kredi kartına taksit seçeneği veren bir sistem zaten kredi kartı ile ödemeyi paypal aracılığı ile alabiliyoruz. Ancak taksit seçeneği olmadığı için sorun yaşıyoruz. eğer bu konu da yardımcı olacak birileri varsa gerçekten yardıma ihtiyacımız var.

Saygılarımla

evet arkadaşlarlar gerçekten bir çok kişinin ortak sorunu bu. güvenli ortak ödeme sayfasını nasıl yaparız siteye nasıl uygulayabiliriz? sanal pos demeyin ssl var, yıllık ücreti var. en uygunu güvenli ortak ödeme sayfası

zenginum

OpenCart-TR
Bende sanal post alamıyorum, ancak söyle bit sayfa buldum ( http://www.odemecozum.com/ ) kullanan varmı ve normal alışveriş sitelerinin üyeliğini kabul ediyormu bilgisi olan varmı.

adobe

OpenCart-TR
öyle yerlerden almayın başınız ağrır gerek yok

thraine

OpenCart-TR
banada lazim sanal pos sirket acmak mi gerkeiyor

BuRaQ1907

OpenCart-TR
şuna neden kimse cevap vermiyor önckei arkadaşlarda sormuşlar Ortak Ödeme Noktası için Sanal Pos almak gerekiyormu?

TECHNOLOG

OpenCart-TR
Web sitesi
www.edessaweb.com
sanal pos almanıza gerek yok. ortak ödeme sayfasını bildiğim garanti ve yapı kredi veriyor. ama bunun için şirket yani vergi mükellefi olmanız gerekir. yani şahıslara vermiyorlar. sanal pos alırken ssl ve statik ip şartı ile masraf artıyor. ancak güvenli ortak ödeme sayfasında böyle bir problem yok. alırken biraz uğraştırıyorlar o kadarda olsun.

BuRaQ1907

OpenCart-TR
Şirket konusunda sıkıntı yok Garanti bankasının ortak ödeme sayfasından bütün bankaların kredi kartları ile ödeme yapılabilir mi ? taksit olayları nasıl olucak Ortak Ödeme Noktasında.

Birde Ortak Ödeme Noktası için nasıl bir zorluk çıkartıyorlar yani Ortak Ödeme Noktası için sitede istedikleri baktıkları olmazsa olmaz dedikleri şeyler varmı?

harlem

OpenCart-TR
BuRaQ1907' Alıntı:
Şirket konusunda sıkıntı yok Garanti bankasının ortak ödeme sayfasından bütün bankaların kredi kartları ile ödeme yapılabilir mi ? taksit olayları nasıl olucak Ortak Ödeme Noktasında.

Birde Ortak Ödeme Noktası için nasıl bir zorluk çıkartıyorlar yani Ortak Ödeme Noktası için sitede istedikleri baktıkları olmazsa olmaz dedikleri şeyler varmı?

valla biz aldık ancak öyle çok büyük bi sıkıntı çıkarmadılar.1.5.1 versiyonu kurulu sitemde ortak ödeme modülüde var çalışır vaziyette.ortak ödeme de bütün banka kartları ile sadece tel çekim alış veriş yapılabilr.diğer tüm bonus kartlara da bankanın belirlediği komisyon oranlarından taksit yapılabilir.ben garanti bankası için söylüyorum tabi.
saygılar

tahsins

OpenCart-TR
TECHNOLOG' Alıntı:
sanal pos almanıza gerek yok. ortak ödeme sayfasını bildiğim garanti ve yapı kredi veriyor. ama bunun için şirket yani vergi mükellefi olmanız gerekir. yani şahıslara vermiyorlar. sanal pos alırken ssl ve statik ip şartı ile masraf artıyor. ancak güvenli ortak ödeme sayfasında böyle bir problem yok. alırken biraz uğraştırıyorlar o kadarda olsun.

sanal pos a gerek yok demişsiniz ama garantinin sitesinde sanki sanal posda almak gerekiyor gibi anlaşılıyor ??

Güvenli Ortak Ödeme Sayfası’nın Ücreti nedir?
Güvenli Ortak Ödeme Sayfası hizmetinin bedeli (Sanal POS ücretinden ayrı olarak) yıllık 50$+%5 BSMV=52 USD’dır. Dolayısıyla Sanal POS ve Güvenli Ödeme Sayfası yıllık kullanım ücreti toplam 200 + %5 BSMV = 210$’dır.

http://eticaret.garanti.com.tr/Garanti-Guvenli-Ortak-Odeme-Sayfasi.aspx

firstmoon

OpenCart-TR
Merhaba 1.5.1.3.1 sürüm bir sisteme ortak ödeme sayfası almak istiyoruz. Şirket vs. tamam. Ortak ödeme için modül gerekli mi? gerekiyorsa nasıl bir modül nereden bulabilirim? Anladığım kadarı ile SSL vs. hiçbirşey gerekmiyor ortak ödeme sayfası için.

harlem' Alıntı:
BuRaQ1907' Alıntı:

valla biz aldık ancak öyle çok büyük bi sıkıntı çıkarmadılar.1.5.1 versiyonu kurulu sitemde ortak ödeme modülüde var çalışır vaziyette.ortak ödeme de bütün banka kartları ile sadece tel çekim alış veriş yapılabilr.diğer tüm bonus kartlara da bankanın belirlediği komisyon oranlarından taksit yapılabilir.ben garanti bankası için söylüyorum tabi.
saygılar

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Ortak ödeme sayfası bankadan bankaya değişir.

Bu yüzden önce sanal pos aldığınız bankayı belirleyin.

Ondan sonra ortak ödeme sayfası konusunda araştırma yaparken o banka adıyla araştırma yapın.

Taksit konusuna gelirsek hangi banka posu varsa sadece o bankanın kartlarına taksit yapabilirsiniz. Lakin aynı kart adına sahip tüm bankaların kartları için aynı pos kullanabilirsiniz.

Ör: Bonus garantiye ait. Lakin T.Finans Bonus Kartlarını Garanti bonus Kartlarını, İng bonus kartlarını hepsini bu pos ile taksitlendirme işlemini yapabilirsiniz. Çünkü hepsi bonus kart.

firstmoon' Alıntı:
Merhaba 1.5.1.3.1 sürüm bir sisteme ortak ödeme sayfası almak istiyoruz. Şirket vs. tamam. Ortak ödeme için modül gerekli mi? gerekiyorsa nasıl bir modül nereden bulabilirim? Anladığım kadarı ile SSL vs. hiçbirşey gerekmiyor ortak ödeme sayfası için.

harlem' Alıntı:
saygılar