Sağ veya Sol Tarafa Dikey Banner Koymak???

muslimsubasi

OpenCart-TR
yaptıgım sitede sağ ve sol tarafa dikey bannerlar yerlestirmek istiyorum.bunun icin gereken modul için yardımcı olabilrmisiniz acaba

ben arastırdım buldum arkadaslar... isteyenler irtibata geçsin. tesekkrler..

topraxxx

OpenCart-TR
muslimsubasi' Alıntı:

dostum insanların seninle irtibata geçmesini isteyeceğine bu arkadaş gibi sende paylaşmayı düşünseydinya..yani bakın arkadaşlar buymuş adı da şu gibi.. :| yaptığın şu gibi oluyor aynı ....ve kötü adam kahkaha atmaya başlar..''Niahahaha Niahaha bunu benden başka hiç kimse ele geçiremez....'' gibi.. :x

muslimsubasi

OpenCart-TR
topraxxx' Alıntı:
muslimsubasi' Alıntı:

dostum insanların seninle irtibata geçmesini isteyeceğine bu arkadaş gibi sende paylaşmayı düşünseydinya..yani bakın arkadaşlar buymuş adı da şu gibi.. :| yaptığın şu gibi oluyor aynı ....ve kötü adam kahkaha atmaya başlar..''Niahahaha Niahaha bunu benden başka hiç kimse ele geçiremez....'' gibi.. :x

alakası yok arkadasım yuklerim rapide veririm linki... neden bu anlamda anladın sen bu olayıı ben onu anlamadım....

lambert42

OpenCart-TR
arkadaşım nasıl yaptın açıklada bizde yapalım boş kalmasın sağımız solumuz...

muslimsubasi

OpenCart-TR
your box modulu ile gerçeklestirebilrsiniz.kolay gelsinn...

<!-- m --><a class="postlink" href="http://rapidshare.com/files/342335849/YourBoxMULTI.v.1.3.rar.html">http://rapidshare.com/files/342335849/Y ... 3.rar.html</a><!-- m -->

BanSn

OpenCart-TR
Web sitesi
www.proxima.web.tr
arkadaşlar dosya limite ulaştığı için indirilememekte
zahmet olacak ama rapid artık çok sorun yaratmaya başladı. naçizane önerim rapidle beraberhotfile gibi bir paylaşım sitesine de dosyaları yüklerseniz eğer hepimiz faydalanabiliriz. şu an bu dosyaya ulaşamıyorum ve merak ediyorum :)

saygılar