sa yardıma ıhtıyacım var

leoparty

OpenCart-TR
sa bu temada yukarda boş bı kısım var oraya logomuzu koyuyorum ama sıgmıyor o alanı nasıl uzata bılırım anasayfa kampayalar felan bunları assagı dogru nasıl cekebılırım

okadar kısı bakıyor 1kısı cvp yazmıyor help me pls
asdgt.png

şu yukarıdakı alanı genısletmek ıstıyorum onu oraya tam oturtmak ıcın?
asdasdzr.png
bu resımdekı flash cuderın beyaz cercevesını nasıl kaldırabılırım?

MasterBora

Moderator
Web sitesi
www.pikselplus.com
Temanızın stylesheet.css Dosyasını Açın ve Aşşağıdaki Kodu Bulun ;

PHP:
body {
background: url(../image/background.jpg) #000 no-repeat top center;

Hemen Altına Aşağıdaki Kodu Ekleyin ;
PHP:
margin-top: 90px;

90px Değerini Kendinize Göre Ayarlayın. Tam Emin Değilim Ama Tahminen Olması Gerekiyor.

leoparty

OpenCart-TR
dedıgın oldu ama su sekılde oldu uye gırısınden assagı aldı bana uye gırısnın altındakı kısmı buyultme lazım

bide o resımde ana sayfanın altında beyaz bı bolme var o bolme temanın kendısınde vardı oraya bısey koymak ıstedıgımde nasıl koyucam?

hadi la bugun cvp yazıcan inş :D

mirac

OpenCart-TR
Web sitesi
www.notebook-cantasi.com
leoparty' Alıntı:
dedıgın oldu ama su sekılde oldu uye gırısınden assagı aldı bana uye gırısnın altındakı kısmı buyultme lazım

bide o resımde ana sayfanın altında beyaz bı bolme var o bolme temanın kendısınde vardı oraya bısey koymak ıstedıgımde nasıl koyucam?

Bu uslupla konuşmaya devam edersen ne cevap alabilirsin nede forumda kendine bir yer edinebilirsin.. Bunu sözlü bir uyarı olarak dikkate almanı tavsiye ederim..

leoparty

OpenCart-TR
konusmamda ne varmış bıraz daha acarmısın ? küfürmü ettım hayır! hakaretmi ettim hayır! bir yönetici ve baskan olarak elbet kuralları bende cok ıyı bılıyorum kı asıl senın yaptıgın hatadır br uyarılması yapılacaksa bu ozel olarak bıldırılır herkezın ıcınde degıl bilmem anlata bıldımmı.üstelik 2 gün oldu ben halen sorunun cevabını goremedım eger yardım etmıcem dıyorsan acık acık bunu yaz uyarmak yerıne kıl oldum sana yardım etmıyorum de.

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
leoparty' Alıntı:

Kimse size anında cevap vermek zorunda değil hele ki bu yazınızdan sonra.
Son yazdığınız yazı yazmasaydınız Bora'nın cevapsız bırakacağını sanmıyorum ama bu şekilde yazdığınız sürece kimseden yardım beklemeyiniz.

leoparty

OpenCart-TR
oradakı gulme ısaretının ne anlama geldıgını bılıyorsunuz umarım ustelık bu bora ıle benım aramda olan bıse sıze ne oluyorkı bu konuya karısıyorsun uyarılacak bıse yaparsam bunu msj olarak bıldıre bılırsın yazılı olarak herkezın gorebılecegı yerde kufur vs etmedıgım surece benı rencıde edıcek dvranıslarda bulunamassın bılmem bununda farkındamısın

mirac

OpenCart-TR
Web sitesi
www.notebook-cantasi.com
Forum kurallarında 4. madde derki;

Forumun resmi dili Türkçe'dir ve yazacağınız mesajlarda konularda Türkçe uygun bir biçimde yazmaya özen gösteriniz. Sohbet(chat), msn dili yazım tarzı kullanmadan sade bir dille sorununuzu ya da mesajınızı yazınız. Aksi takdirde yazdıklarınızdan bir şey anlaşılmayabilir ve dolayısıyla size yardım etmekte güçlük çekebiliriz yada yardım edemeyebiliriz.

Bunu görmedin diye düşünüyorum.. Forumun kuralları var ister uyarsın yardım alırsın ister uymazsın kuralları uygularız.. Adminlikle veya başkanlıkla alakası yok bu durumun..

mybb özelliklerini kullanarak uyarıda verebilirdim sana ve mesajların yönetime tabi olurdu yöneticiler onaylamadan konu açamazdın cevap yazamazdın bu yönden bak olaya birde..

Ayrıca bora ile arandaki samimiyet ne derece bilemiyorum ama bunu forum kullanıcılarının önünde sergileme özel mesajla sorununu halletmeyi dene..

leoparty

OpenCart-TR
merhaba bırı yardım eedbılırmı bana?

merhaba herkeze benım temamda sorun var sanırım bu sekılde oluyor katagorılerın altındakı serıdı kaldırmak ıstıyorum ama nasıl yapıcam ?

adszss.png

adsz2xm.png

leoparty

OpenCart-TR
RE: merhaba bırı yardım eedbılırmı bana?

o hatayı cözdum msjı guncelledım su anki hatamda o katagorıler altındakı serıdı kaldırmak ıstıyorum normalde yukarıda olması gerek sagdan sola soldan saga seklınde ama asagı dogru cıkıyor?