s.a. arkadaşlar nasılsınız.

ea430

OpenCart-TR
s.a. merhaba arladaşlar iyive güzel bir hafta sonu diliyorum herkese,
nasılsınız neler yapıyorsunuz hep sorunları forum yazıyoruz ve hep sorunlar üzerinde birbirlerimize yardımcı oluyoruz ama bir birimizi sorma gereğinde duymuyoruz daha doğrusu zamanımız kısıtlı ve bundan olsa gerek kendim adıma konuşacak olursa zaman sıkıntısı var.

inş. herkes iyidir ve iyi olmanızı yüce rabbimden diliyorum.

bu arada bişey daha sormak istiyorum burdan belki konu hakkında fikri olan vardır ve birde konu açmıyayım,
yeni bir forum sitesi açtım ve ismi çok kısa ve yaklaşık 2 hafta oldu ama hergün onlarca üy oluyor ama konu sayısı 50 bile aşmamış fakat aşırı derecede üye toplanıyor ayrıca bu üyelerin hepsi yabancı :)) üye olsunlar tabi ama çok dikkatimi çekiyor 2 haftada 2bini buldu...
saygılarımla.
iyi günler.

yunus707

OpenCart-TR
bu durumdan şikayetçi olan veya merak eden dünya üzerinde tek olabilirsin :D

konuların içeriği nedir yabancıları cezp edecek bir şey mı var yoksa? (+18 gibi :D)

herhangi bir programın serial key veya vs vs vs şeyler mı var sitende

Dns ayarlarını değiştirmiş biz Türklerde olabilir o yabancı dediklerin

ha oyle bır durum yoksa normal sıradan ve tamamen turkçe konular warsa gurbetçiler olabilir diyerek içini ferahlatmak isterim ben snın yerınde olsam reklam koyarım saga sola parama bakarım :D

TECHNOLOG

OpenCart-TR
Web sitesi
www.edessaweb.com
kendi adıma teşekkür ederim. hamd olsun sağlığımız yerinde. ufak tefek aksaklıklar yaşansada iyi olmaya çalışıyoruz.

ben şanlıurfa'lıyım. sıcak hava ile boğuşuyoruz. bu da bir nimet. güneş görmeyen yerleri de düşünmek lazım. ki güneş sağlık açısından çok faydalı.

Peygamberler Şehri Edessa yani Şanlıurfa'dan selamlar.

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
Tşk ler kendi adıma iyiim allah yar ve yardımcımız olsun hepimizin...

:))) O üye olanlar büyük olasılıkla botlar:D:D:D: benimde bir sitem var günde 100 üye oluyorlar sürekli siliyorum :d e-mail aktivasyonlu yaptıgım için aktif edemiyorlar :D:D

yunus707

OpenCart-TR
osdem66' Alıntı:

:))) O üye olanlar büyük olasılıkla botlar:D:D:D: benimde bir sitem var günde 100 üye oluyorlar sürekli siliyorum :d e-mail aktivasyonlu yaptıgım için aktif edemiyorlar :D:D

arama motorların botları uye oluyormu yaw oyle bakıp cıkmıyorlar mı :)

ea430

OpenCart-TR
yunus707' Alıntı:
bu durumdan şikayetçi olan veya merak eden dünya üzerinde tek olabilirsin :D

konuların içeriği nedir yabancıları cezp edecek bir şey mı var yoksa? (+18 gibi :D)

herhangi bir programın serial key veya vs vs vs şeyler mı var sitende

Dns ayarlarını değiştirmiş biz Türklerde olabilir o yabancı dediklerin

ha oyle bır durum yoksa normal sıradan ve tamamen turkçe konular warsa gurbetçiler olabilir diyerek içini ferahlatmak isterim ben snın yerınde olsam reklam koyarım saga sola parama bakarım :D

eyw. kardeşim düşüncene saygı duyuyorum,
pakat oyle +18 gibi içerikler paylaşmak zaten bize yakışmaz. ayrıca o tür içerikten para kazanmak bize rabbim nasip etmesin inş.
ayrıca herkesin emeğine saygı duyduğumuzdan dolayıda key vs gibi içeriklerde paylaşmıyoruz ve paylaşmayada karşıyım

TECHNOLOG' Alıntı:
kendi adıma teşekkür ederim. hamd olsun sağlığımız yerinde. ufak tefek aksaklıklar yaşansada iyi olmaya çalışıyoruz.

ben şanlıurfa'lıyım. sıcak hava ile boğuşuyoruz. bu da bir nimet. güneş görmeyen yerleri de düşünmek lazım. ki güneş sağlık açısından çok faydalı.

Peygamberler Şehri Edessa yani Şanlıurfa'dan selamlar.

rabbim iylik versin hocam istanbuldan ve bendende sevgiler saygılar

osdem66' Alıntı:

amin cümlemizin hocam,
düşünce ve mantık güzel fakat yeni forum olduğu için bu benim hoşuma gidiyor dürst olmak gerekirse.
forum konusu elektronik üzerinde daha yeni yeni kategorileri oluşturmaya başlıyorum kategori sayısı 70 falan ama üye sayısız 2000 üzerinde :))) mesaj sayısıda 50 fala işte :)
selametle hocam

adsl77

OpenCart-TR
a.s iyiyiz saoalsın yoğun şekilde çalışıyoruz. yunus707 kardeşim osdem66 abinin dediği hac...ker olayları yanlış anlamadıysam o botlardan sözediyor :)

ea430 kardeşim sende sitenin adını söylede bizde üye olalım bi faydamız dokunur yada bize faydası olur fenamı olur.
sağlıcakla kalın...

biocyn

OpenCart-TR
Hamd olsun. Biz de herkes gibi birşeyler yapmaya çalışıyoruz işte.... Sizleri sormalı???...

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Hamd olsun bugün çok iyimmm :) Herkese de sağlıklı mutlu bir gün, günler diliyorum.

bu arada bişey daha sormak istiyorum burdan belki konu hakkında fikri olan vardır ve birde konu açmıyayım,
yeni bir forum sitesi açtım ve ismi çok kısa ve yaklaşık 2 hafta oldu ama hergün onlarca üy oluyor ama konu sayısı 50 bile aşmamış fakat aşırı derecede üye toplanıyor ayrıca bu üyelerin hepsi yabancı ) üye olsunlar tabi ama çok dikkatimi çekiyor 2 haftada 2bini buldu...

O üyeleri silmenizi tavsiye ederim. Zira onlar gerçek üye değiller bot diğer bir değişle spam üyelerdir. Gerçek üyeleriniz çoğalmaya başladığında onların bilgilerini çoğunlukla e-posta adreslerini spam e-posta göndermek için çalabilirler. Forumunuza +18 ya da saçma sapan mesajlar yollayabilirler.

Bunu engellemek için e-posta doğrulama ve görsel doğrulama kodu kullanınız.

Görsel doğrulama kodu olmasına rağmen geçen ay buraya da dadanmışlardı. Çoğunu sildim arada birkaç tane kaldı onları da denk geldikçe siliyorum. Şuan hem mybb kendi görsel doğrulaması hem de re-captcha var artık üye olamıyorlar :)

E-posta doğrulamasını geçemeyen kullanıcılara da kesinlikle konu ya da mesaj yazma izni vermeyiniz.

bulutsengun

OpenCart-TR
Tşk ler kendi adıma iyiim allah yar ve yardımcımız olsun hepimizin arkadaşlar : ) ...