Resimleri yüklerken resim münüsü tam ekran yapabilmek...!!!

ingiltere

OpenCart-TR
Web sitesi
www.playstation3oyunlar.com
resmleri-tam-ekran.png

yukarda belirtiğim gibi amacım resim sayfasını tam ekran gorebilmek ben aradım fakat bullamadım şimdiden teşekkürler,

\system\library altında image.php olması gerek fakat tam olarak nereden deyer girmem gerek hepsi bir birine benziyor denedim yapamadım.

Burası galiba admin\view\javascript\jquery\ui\themes\ui-lightness altındaki dosyar olabilir dedim ama ordanda deyil geliba

Neresi acaba?

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Şuan kontrol edip deneme şansım yok ama yanlış hatırlamıyorsam admin\view\javascript\ckeditor\config.js içerisinde yükseklik genişlik ayarı vardı.

mirac

OpenCart-TR
Web sitesi
www.notebook-cantasi.com
admin\view\template\catalog\product_form.tpl dosyasından bgiframe: false, kodunun altındaki height ve width değerleri pencereyi büyütür ama içi yine ufak kalacak bu yüzden admin\view\template\common\filemanager.tpl dosyasından #column_left ve #column_right değerlerinin altındaki height değerlerinide ayarlamanız lazım..

jourdain

OpenCart-TR
RE: Resimleri yüklerken resim menüsünde yüklü resimleri görüntüleyemiyorum

admin panelinden ürün ekleme bölümünde ürüne ait resimleri yüklemek istediğimde data klasörü içerisindeki resimleri menüde göremiyorum, acaba silinmişmidir diye ftp den kontrol ettim duruyo, mağaza ana sayfa da ürünler ve resimler mevcut çok büyük ebatta resimler var ftp den atmış olduğum acaba ondan olabilir mi?