PayU Ortak Ödeme Modülü ÜCRETSİZ

oxgurunal

OpenCart-TR
Evet arkadaşlar dün rusyadan bir arkadaşım dimitri ile birlikte bitirdğimiz modulü sizlerle paylaşmak istiyorum.Yapmanız gereken tek şey github modül adresinden bu dosyayı indirmenizdir.Modul tüm 1.5x sürümleri ile çalışıyor.Github ücretsiz bir sitedir ve yapmanız gerekn tek şey ZIP butonuna basarak indirmek.Kolaygelsin...

PayU Turkiye Ortak Ödeme

smhxgs

OpenCart-TR
emeğiniz için teşekkürler , çok faydalı bir paylaşım olacağını düşünüyorum ..

noslabs

OpenCart-TR
Ödeme Yapılırken Payu İsmi Gözüküyormu acaba

mehmetgul1806

OpenCart-TR
Web sitesi
www.fatosicgiyim.com
Ödeme Yapılırken Payu Sayfasında Olduğun İçin Adreste Felan Gözükür Hep. Ama Payu Kendi Logunuzu Yükleme Kolaylığı Sağlamış. Lakin Payu Gözükmese Bile Kart Extresinde Payu Yazıyor.

mehmetgul1806

OpenCart-TR
Web sitesi
www.fatosicgiyim.com
Merhaba Test Etme İmkanım Oldu. Sorun Yok Çalışıyor. Lakin
Payu Ödeme Sayfasında Genel Toplamın Hemen Üzerinde KDV Göstermiyor Ama Kargo Bedelleri Adı Altında Kargo ücreti + KDV yi Bir Gösteriyor.
Bunu Ayırmamız Mümkünmü?

emart

OpenCart-TR
merhaba ödeme geçiyor ama admin panelinde sipariş gözükmüyor sebep nedendir.

mummybks

OpenCart-TR
arkadaşlar acil yardım istiyorum,Payu kullanıyorum web siteme üye olan herkese 5TL Kredi veren bir modül aldım bu kredi 50TL ve üzeri alışverişte geçerli ödeme sayfasında herhangi problem yok kapıda ödeme olsun havale olsun ama payu ile ödeme seçildiği zaman 50TL nin altında bile olsa alışveriş ortak ödeme sayfasında 5TL indirim aktif oluyor????

kenan1337

OpenCart-TR
1.4.9 için payu modülü lazım. Bu 1.5x için demişsiniz. 1.4.9 için uyum sağlar mı acaba yardımcı olan arkadaş olursa çok iyi olur... TEŞEKKÜRLER...

ghondor

OpenCart-TR
Arkadaslar ben yeni oldugum icin sorum belki sacma gelebilir :D
* İşyeri Entegrasyon İsmi:
* Kodlama Anahtarı:

Buralara ne yazacagiz?

Tugce34

OpenCart-TR
Dışarıda ücretli olarak satılan modül sonunda ücretsiz oldu. Teşekkür ederim.

nuhege

OpenCart-TR
payu yu yükledim ama kodlama anahtarı olmaksızın nasıl test ederim.bilgi verirseniz sevinirim.
teşekkürler.

UnknownSouL

OpenCart-TR
ödeme yapıldıktan sonra sonuç sayfasına dönmüyor neden olabilir?

Saygılarımla

emart

OpenCart-TR
benim gibi sipariş aldığında opencart paneline düsmüyorsa sipariş sorun hesap yönetimi ipn ayarlarında
Email Text & IPN secerseniz sorun cozulur.

button

OpenCart-TR
Web sitesi
[url=https
kurulum aşamalarını yazabilecek kimse yok mu?
Sipariş ödemesini yapıyorum, ödeme çekiliyor fakat siteye yansımıyor.
Payu sayfasında da aşağıdaki hata mesajı çıkıyor.

IPN hatası:
PayU sistemi, aşağıdaki siparişler için IPN bildirimi gönderdiğinde doğru cevap alamadı:
Eğer bildirimleri manuel olarak yeniden yollamak isterseniz siparişin detaylarının bulunduğu sayfadaki "Bildirimi yeniden yolla"ya tıklayın.

oxgurunal

OpenCart-TR
"w w w . s i t e a d i . c o m / index.php?route=checkout/success" bu şekilde yap. kusura bakmayın eksık yazmısım.

susturucu_46

OpenCart-TR
Merhaba modulü kurdum sepete ekleyip ödeme sayfasına geçiyorum kredi kartı il ödemeyi yapıyorum ödeme alınıyor fakat admin panelde sipaişlere düşmüyor.
Geri yönlendirme adresi : "w w w . s i t e a d i . c o m / index.php?route=checkout/success"

Modül ayarlarında Kodlama Anahtarı, işyeri Entegrasyon İsmi, Satış Sonrası Müşteriyi Gönder ayarlı.
mail Text & IPN olarak ayarlı.

Yardımlarınızı bekliyorum.

openkurumsal

OpenCart-TR
susturucu_46' Alıntı:
Merhaba modulü kurdum sepete ekleyip ödeme sayfasına geçiyorum kredi kartı il ödemeyi yapıyorum ödeme alınıyor fakat admin panelde sipaişlere düşmüyor.
Geri yönlendirme adresi : "w w w . s i t e a d i . c o m / index.php?route=checkout/success"

Modül ayarlarında Kodlama Anahtarı, işyeri Entegrasyon İsmi, Satış Sonrası Müşteriyi Gönder ayarlı.

Bu sıkıntı modülle alakası olması lazım isterseniz kontrol edebilirim kurulumunu tekrardan özelden iletişim kurabilirsiniz.

susturucu_46

OpenCart-TR
openkurumsal' Alıntı:
susturucu_46' Alıntı:

Bu sıkıntı modülle alakası olması lazım isterseniz kontrol edebilirim kurulumunu tekrardan özelden iletişim kurabilirsiniz.
Ö.M Gönderemiyorum rica etsem Ö.M den iletişim adresi yazabilirmisiinz?