Paypal sorunu

emmrecan

OpenCart-TR
merhaba, sitemde normal paypal ile ödeme kabul ediyorum. müşreti paypala giriyor, benim mail adresime (api değil yani normal paypal) parayı aktarıyor. Herşey normal ama ödeme yaptığı zaman ben sipariş göremiyorum. Yani siparişler sekmesinde sipariş yok, fakat müşteri ödemesini yapmış. Nasıl düzeltebiliriz? Siparişi onayla derken direk paypala yönleniyor. Banka havalesine tıkladığımızda ise siparişiniz işleme alındı diyor. Paypalda siparişi onayla deyince 2 pencere açılsa, biri paypala gitse, diğeri siparişi onaylasa mesela?

v0lk4n

OpenCart-TR
Aynı sorunu bende sanal posda yaşıyorum. Sanırım problem aynı ben paypal api entegrasyonu yaptım bir test edeyim acaba ondadamı aynı sorun var.

Bu arada araştırırken internette senin sorununa çözüm olabilecek birşey buldum bir bak istersen :
http://forum.opencart.com/viewtopic.php?f=20&t=8341

emmrecan

OpenCart-TR
tam olarak çözüm sunamazmı kimse :( çünkü orda 1.3.x serisi içn çözümler var sanırsam. ben 1.4.x kullanıyorum. Acaba o verdiğin site de denilenleri yapsam olurmu ?

v0lk4n

OpenCart-TR
yani aslında çok fark yok modüller arasında ama söylediklerine göre zaten düzeltmişler bu hatayı altları okursan yeni versiyonlarda bu hatanın olmadığını söylüyorlar

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Evet yeni sürümde böyle bir sorun yok. Ben site üzerinden paypal ile bir çok ödeme aldım hiç sorun çıkmadı şimdiye kadar.