PayPal PDT Kimlik Simgesi - PDT Yanıltıcı

dgdizayn

OpenCart-TR
Arkadaslar PDT Yanıltıcı kodu nereden alınıyor. Forumada baktım herkes sormus ama cevap yok. Paypaldan da baktım ingilizce hep birsey anlayamadım.

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Herkes sormuş diyorsunuz da arama yapınca bu konu ve başka bir kişinin yazdığı mesaj çıkıyor. Abartmayın lütfen.

Hesabınızda Website Payment Preferences seçeneğinde bulunan Payment Data Transfer (optional) alt seçeneğinden bulabilirsiniz.

Ayrıca paypalın Türkçe desteği bulunmaktadır.

dgdizayn

OpenCart-TR
Kusura bakma ama o kadar profil sayfasına filan baktım Website Payment Preferences bulamadım. Link verebilirmisin acaba. Tskler

fdurmaz

OpenCart-TR
Paypal PDT Ayarları

Sitede çok fazla başlık var sürekli dolaşıyorum ancak bir çözümünü bulamadım, yanlış anlaşılmasında herkes şu başlık altından devam et, burda konu var yazmış ancak cevabı tam olarak yok olayın ya da ben bulamadım..

https://cms.paypal.com/us/cgi-bin/?cmd=_render-content&content_ID=developer/howto_html_paymentdatatransfer

burda aşağıdaki tüm ayarları yaptım, aldığım kodu paypal standart sistemime kaydettim ödeme yapmak için kendi kredi kartımdan denedim ancak geri dönüş yapmadı ödeme sayfasında kaldı mailler geldi ben yine elle onay verdim.. bildiğiniz yapılması gerekilen ekstra bir ayar var mı, sanırım opencart kullananların ve yeni başlayanların genel sorunlarından birisi bu çünkü

yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

osman

OpenCart-TR
PayPal Website Payment Pro Kapalı [ Kur ]
PayPal Website Payment Pro (UK) Kapalı [ Kur ]
PayPal Website Payments Standart Kapalı [ Kur ]

Mrb
Siteme paypal entegre etmek istiyorum.yukardakilerden hangisini aktif etmem lazım paypal hesabım var. Bu konu hakkında hiç bişey bilmiyorum paypal hesabını yeni açtım
hesap türü : premier hesap onaylı yazıyor.
bu konu hakkında resmli videolu bi anlatım varmı acaba
şuna emin olun sitede hiç bi yerde baştan sona anlatılmış tam bi konu bulamadım bizim gibi yeni olanların bunları çözmesi imkansız yani
yardımlarınız için şimdiden tşkler

taylan07

OpenCart-TR
osman' Alıntı:
PayPal Website Payment Pro Kapalı [ Kur ]
PayPal Website Payment Pro (UK) Kapalı [ Kur ]
PayPal Website Payments Standart Kapalı [ Kur ]

Mrb
Siteme paypal entegre etmek istiyorum.yukardakilerden hangisini aktif etmem lazım paypal hesabım var. Bu konu hakkında hiç bişey bilmiyorum paypal hesabını yeni açtım
hesap türü : premier hesap onaylı yazıyor.
bu konu hakkında resmli videolu bi anlatım varmı acaba
şuna emin olun sitede hiç bi yerde baştan sona anlatılmış tam bi konu bulamadım bizim gibi yeni olanların bunları çözmesi imkansız yani
yardımlarınız için şimdiden tşkler
bende burda akaldım beceremiyorum ,paypal ödeme butonu kodu neree eklenecek bunların hiçbirinde yok ,bu modüllerden hangisini kulanmamız gerektiğini ve nasıl hesaba bağlayacağımı öğreten olursa sevinirim .

muzorotti

OpenCart-TR
PayPal Website Payments Standart Kapalı [ Kur ] bunu kullanmalısınız

taylan07

OpenCart-TR
teşekkür ederim fakat bu modül benim sitede kurulu değil ,forumdada aradım bulamadım kurulu olanlar sadece PayPal Website Payment Pro
PayPal Website Payment Pro (UK)
PayPal

kullandığım version 1.4.9.4 buna uygun modülü nerden indirip kurabilirim yol gösterrseniz sevinirim

muzorotti

OpenCart-TR
burayı okudunuzmu

Kullandığınız sürüm 1.4.8 ve 1.4.8b ise bu modülü kullanabilirsiniz. 1.4.9 sürümünde ekli olarak gelmektedir.[/align]