Paypal Ödemeleri Hakkında

rocknarena

OpenCart-TR
Üstadlarım kolay gelsin..
1 hafta kadar önce opencart-tr_v147ı kurdum.
Eklentilerini v.s. yaptım fakat ödeme konusunu forumda ne kadar arama yapsam yazı okusamda anlayamadım.
Ve sizden yardım istiyorum...
1-) Siteme opencartta eğer varsa garanti 3d eklemek istiyorum. İzlemem geren yol nedir.
2-) Parayı paypal hesabımda görüyorum fakat o parayı hesabıma nasıl aktarırım. İzlemem gereken yol nedir.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Ücretsiz dağıtılan Garanti 3d sistemi henüz yok.

Paypal hesabınızdaki parayı banka hesabınıza istemek için önce hesabınızın onaylı olması gerekir ve banka hesabı tanımlamalısınız. Hesabınızın durumunu oturum açtığınızda menü altında görebilirsiniz.

Banka hesabı eklemek için ise Profil üzerine gelirseniz banka hesabı ekle seçeneği aktif olacaktır.

Sonra üsteki menüden hesabıma tıklayın ve para çek deyin karşınıza seçenekler çıkacaktır.

ozmofa

OpenCart-TR
Garanti 3d Secure sistemi bankanın kendi kullandığı bi sistemdir siz api kullacı kodunu ve şifrelerini yazdıktan sonra kendisi zaten yönlendirecektir.
(Paypal'da da 10 $ kadar hesabınıza para gönderemezsiniz 10$ üzerini gönderebilirsiniz. )

nuclear

OpenCart-TR
paypal ile biri alışveriş yapınca kontrol paneline bilgi geliyormu hocam?
Benimde en büyük sorunum o. Kontrol panelimde sipariş gözükmüyor ayıca müşteriye ve bana mail gelmiyor. Banka havalesi sisteminde bu problem yok. sadece paypalda :(

rocknarena

OpenCart-TR
"eka7a" ve "ozmofa" çok teşekkürler.
Gayet Açıklayıcıydı.

Sizi sıkmak istemem ama kargo olayına çözüm bulamadım.
Şehirlere göre kargo ücreti.
Çünkü sabit bir fiyat koyuyorum 10TL istanbuldaki müşteriye haksızlık olurken trabzontaki müşterimdende eksik para almış oluyorum.
Varsa bir çözümü çok iyi olur.

Teşekkürler

Entegre ettiğin paypalda bir sorun olabilir.
Ben direk 1.4.7'nin içinde gelen paypal modülü kullanıyorum ve gayet sağlıklı çalışıyor.

nuclear

OpenCart-TR
bende aynı paypalı kullanıyorum. eksta bişey yüklemedim.
Sanırım benim hostumda bi problem var.
Paypaldan gelen IPN leri engelliyor.

antiseptic

OpenCart-TR
paypal ile ödeme almak ?

merhaba arkadaşlar

ben opencart sistemi üzerinden paypala nasıl ödeme alabilirim. sanırım bunun için admin panelden yapmamız gereken bazı ayarlar var, tam olarak ne yapmam lazım anlatabilirseniz sevinirim

bu arada müşteriler paypal üzerinden kredi kartı ile de bana ödeme yapabilir mi ?

şimdiden teşekkürler

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Yeni konu açmadan önce araştırmaya benzer konular varsa onların altından devam et. Konu altında ve yeni konu açmak isterken çıkan benzer konuları kontrol et.

Paypal modülüne paypala kayıtlı e-posta adresinizi yazacaksınız.

Paypal kredi kartı modülü Türkiye de çalışmıyor. Paypal hesapları olması gerekir.

mehmet akif

OpenCart-TR
paypal kullanmak isteyen arkadaslarin dikkatine
domain al ama isim tescilden hosting alma ben bugun hala sorun yasiyorum 291 liraya aldim bak istersen e-ticaret hostingi 155 dolar yaziyor aldigima alacagima pisman oldum mail bile gitmiyordu sitemde 1 haftada zorla actirdim simdide gelen odemelrime IPN bloke ediyor kaldirin dedim bana robot gibi cevaplar veriyorlar herzaman cevap su hostingde hicbir sorun yoktur. cvp yazdim ttm bende biliyorum sorun yok hosting calisiyor ben urun satiyorum odemelrim panelde gorunmuyor yani paypaldan gelen aninda odeme bildirimleri hasting bloke ediyor dedim ben urun satmak icin aldim satislarimi gormek icin acmaniz gerekiyor 2 haftadir mucadele veriyorum ama 291 lirayi aldilar 11 ayim daha var 1 ay kullandim adamlar simdi bana cevap bile yazmiyorlar hadi bakalim kime anlatacan derdini. madem odemeleri alamiyacam pekala paketin uzerine yazabilirsin odemeleri alamazsiniz diye 155 dolar yazmayi biliyorsun. paylasiyorumki kimse kanmasin bu insanlara. simdi mecburen baska hostinge tasimak zorundayim bir suru is