Paypal Hakkında Soru

brcnanl

OpenCart-TR
Paypal ile satış hakkında birşey öğrenmek istiyorum ;

Sitemden paypal ile satış yapmak istiyorum fakat ben TL olarak satış yapıyorum bildiğim kadarıyla Paypal ın TL desteği yok.

5 TL ye sattığım bir ürünü satın alan kişiden dolar olarak mı kesiyor ?

Alan kişinin kredi kartı ekstresinde dolar olarak mı gözüküyor ?

kursadberkkan

OpenCart-TR
Benzer bir sorunda benim başımda var 1.4.9 olarak yeni bir oc kurdum sitede ürünlerim TL olarak gözüküyor fakat ürünü satın alıp paypal'a geçiş yapınca DOLAR olarak gözüküyor. Paypal ayarlarımdan hesabımı kontrol ediyorum örneğin mevcut bakiyem TL olarak gözüküyor...

Sadece DOLAR olarak ürünü aktardığı sayfada gözüküyor

brcnanl

OpenCart-TR
Hocam teşekkürler inceledim ve cevabı buldum merak ettiğim bir konu daha var satış yaparken paypalın sitesine yönlendirmeden satış yapmak mümkün mü ? Entegre edilebiliyor mu ?

kursadberkkan

OpenCart-TR
Sayın TECHNOLOG cevabınız için teşekkürler

vermiş olduğunuz linktekileri uyguladık ve çözüme ulaştık sağolun başka başlık açmak istemediğimden buraya yazayım dedim

ürünün ana sayfa ve diğer bölümlerinde gösterilen fiyatta çift TL atıyor

yani hem ürünün başına hem sonuna TL atıyor bunu hangi dosyadan kaldırabilir veya nasıl engelleyebiliriz?

Örnek : TL 128,00TL

okan515

OpenCart-TR
kursadberkkan' Alıntı:
Sayın TECHNOLOG cevabınız için teşekkürler

vermiş olduğunuz linktekileri uyguladık ve çözüme ulaştık sağolun başka başlık açmak istemediğimden buraya yazayım dedim

ürünün ana sayfa ve diğer bölümlerinde gösterilen fiyatta çift TL atıyor

yani hem ürünün başına hem sonuna TL atıyor bunu hangi dosyadan kaldırabilir veya nasıl engelleyebiliriz?

Örnek : TL 128,00TL

Admin panel> Sistem> yerelleştirme>Para Birimi>Türk lirası>Düzenle> Sol Sembolü Sil Boş Bırak > Kaydet Çık