Paypal Express Modulu hatası

urban5

OpenCart-TR
Paypal Express modulunu satın aldım arkadaslar gerekli
API Password:* API Username: vs bilgilerini paypaldan alıp girdim yalnız odeme sayfası için yonlerdiginde solda bulunan urun bilgileri fiyat bilgisi gozukmuyor paypal express turkiyede gecerlimi degil yoksa eksik olan bişeymi varmıdır birde standart modulde odeme bolumunde vergi ayarlarını nasıl ayarlıyoruz veya kaldırabilirmiyiz zaten kdv dahil fiyatlı tum urunler suan birde ekstra vergi oluyor
paypalst.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/img]

anti91

OpenCart-TR
Merak ettiğim bir şey var Paypal ile Paypal Express arasındaki fark ne ?
Ben suan sitemde hazır kurulu olan paypal modulunu kullanıyorum sorunsuz ödeme alıyorum.
(Senin sorunun hakkında da fikrim modul dosyalarını görmeden ve kurmadan kimse sana yardımcı olamayabilir, bence satan kişiye danış )

urban5

OpenCart-TR
anti91' Alıntı:
Merak ettiğim bir şey var Paypal ile Paypal Express arasındaki fark ne ?
Ben suan sitemde hazır kurulu olan paypal modulunu kullanıyorum sorunsuz ödeme alıyorum.
(Senin sorunun hakkında da fikrim modul dosyalarını görmeden ve kurmadan kimse sana yardımcı olamayabilir, bence satan kişiye danış )
suan benim gorebildigim odeme paypal sayfasında sdc konuk olarak odeme yapın acıkcası tam bilgi bendede yok gibi bende forumda az bi arastırdıktan sonra aldım ama normalde işlev olarak farkı yok yada war bilmiyoruz aldıgım kişiye msj attım cvp bekliyoruz işl cozulur siz odeme sayfasında vergi oranını kaldırabiliyormusunuz bu konuda bilginiz warmı odeme aldıgınız için bilirsiniz sanırım tşk cvp için

anti91

OpenCart-TR
Ürünlere vergi eklemezsen vergi olmaz benim tüm ürünlerimde vergi olmadıgından vergi ücreti almıyorum. (Bu arada paypal bildiğim kadarıyla bize yapılan ödemelerden belli bir komisyon alıyor %3 civarı)

urban5

OpenCart-TR
anti91' Alıntı:
Ürünlere vergi eklemezsen vergi olmaz benim tüm ürünlerimde vergi olmadıgından vergi ücreti almıyorum. (Bu arada paypal bildiğim kadarıyla bize yapılan ödemelerden belli bir komisyon alıyor %3 civarı)

cok sagol hocam vergi olayını hallettim sistemden express hakkında acıklayıcı bir bilgi alabilirsek mukemmel olucak

piriyatel

OpenCart-TR
Web sitesi
handyteile.at
Yeni üye degilim aslında ama herkonuda bilgi oldugu icin soru bile sormama gerek kalmıyor fakat sımdı bir sorunum oldu :)

paypal (kredikartı ) ile odeme yapmak ıstedigimde vise yada destekledıgı baska kartlar ile uyarı veriyor bu ulke desteklenmiyor dıyor ben avusturyada yasıyorum kullandıgım kartta bu ulkenın bankasına ait baska kartlarda denedım aynı hata kodları paypal dan aldım siteye işledim bu konuda yardımcı olursanız sevinirim sitem www.handyteile.at dir