PayPal a kullanıcıların dikkatine

medem

OpenCart-TR
Son zamanlarda Paypal etten püften bahanelerle Almanya'da ki SanalShopcuların hesaplarına el koymakta.
Örneğin sizin ailenizden birisinin Paypala borcu varsa,utanmadan el koyuyorlar.
İsim benzerliğinizden dolayı -ki kayıt olurken bütün bilgileriniz FBI Terörle mücadele birimine gönderilmekte-,yada kafalarına estikleri gibi, yaklaşık 80 tane uyarı sistemlerinden dolayı el konulmakta.
Konulan para ise en erken 6 ay sonra belki ödenmekte.
Şuanda el konulan para miktarı 3.5 Milyar Dollar,yanlış duymadınız.
Siz siz olun tekrar düşünün paypalla çalışmayı.
Paypal Şirketi İngilterede kayıtlı olup Ana sermayesi 10 Pounddur.
Selamlar

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Kulaktan dolma bir haberdir ve bana saçma geldi. 2 yıldan fazla süredir paypalı akfit olarak kullanıyorum bir sorun yaşamadım çokta memnunum.

PayPal'ın ingiltere ile bir bağlantısı yok ana merkezi San Jose, California bulunuyor.

osmansan

OpenCart-TR
Sayın Medem
sırf bunu yazmak için mi üye oldunuz acaba?

Sayın Medem
sırf bunu yazmak için mi üye oldunuz acaba?

medem

OpenCart-TR
Ben Almanya'da kalıyorum ve de Paypal burda epey yol kat etti. En geç 5000 Avro'luk satış limitini aştığınızda, sizden nufus cüzdanınızın örneğini,irsaliyenizi , alım faturanızı,ürün aldığınız yerin adresini,ticari belgenizi,en son alan 5 kişinin göndediğinizi dair tracking numarası istenilmekte. Bunları istediklerinde %99 hesabınız kapatılacak demektir.
İsteyen inanır, isteyen kopyalayıp,yapıştırmıştır der.
Google'den "Paypal betrug" diye verin,şayet Almancanız yoksa tercüme yaptırırsınız.
Daha bu hafta ebay'da aylık 900 bin Avro ciro yapan türkün hesabına el koydular. Almanya'da ki ebayda satış yapabilmek için paypal mecburiyeti var.

exkalibur

OpenCart-TR
Kardes internet üzerinden alisverisin en güvenli ödemesekillerinden biridir palpay 8 yildir almanyada kulaniyorum su anan kadar hicbir sorun cikmadi ticareteti uyusmazliklarida en gec 45 gün icinde cözüyorlar bence
bulunmaz nimet