Özel Ürünler Modülünde İE'de Hatası

bydeniz

OpenCart-TR
Evet arkadaşlar şimdi farkettim kullandığım OC v1.4.8b Sürümü ve Default temada; Özel ürünler modülünü aktif ettiğimde site İE de sola yatıyor ve bloklar birbirine giriyor..Pasif ettiğimde tekrar düzeliyor.. Araştırdım sitede bulamadım sorunun kaynağı nedendir acaba ?

Belki bloklar arasında çakışma olur diye hepsini pasif yaptım öyle denedim, bu seferde sola kaymadı ama orta bloklar resimde görüldüğü gibi birbirine giriyor.. Bu özel ürünler modülünde sorun olduğu kanaatindeyim.. Nasıl düzeltilebilir bu modül..?

Pasif hali

adszodz.jpg

Aktif hali

adsz2rz.jpg

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Default tema IE sorunsuz çalışyor yaptığınız değişikleri geri alın ya da tekrar yükleyin.

bydeniz

OpenCart-TR
eka7a' Alıntı:
Default tema IE sorunsuz çalışyor yaptığınız değişikleri geri alın ya da tekrar yükleyin.

Saol yorum için , geriye alacağım okadar çok şey varki, bakalım düzelecekmi

Kontrol ettim ve şu sonuca vardım, bu özel ürünler modülünün türkçe dil dosyasında oynama yapınca kayıyor.. Altta ''Özel Ürünler'' yazan yeri silip Önerilen Kitaplar yazıyorum bloklar sola kayıyor.. featured.php nin yedeğini geri yüklüyorum düzeliyor..
Aynı sorun latest.php (Orta blok - Yeni Ürünler) içinde geçerli, yeni ürünler yerine son kitaplar yazıyorum, bloklar sola kayıyor..

Bu bloklar OC sürümüyle beraber gelen modüller, sonradan eklediğimiz modüllerin isimleriyle oynayınca sorun vermiyor.. Bu modüllerin adını Nasıl değiştirebilirim sorunsuz ?

PHP:
<?php
/* OpenCart 1.4.9 Turkish Ceviren eka7a - 

http://www.opencart-tr.com */

// Heading 
$_['heading_title']  = 'Özel Ürünler';

// Text
$_['text_stars']     = '%s 5 Yıldızlı';
$_['text_products']  = 'Ürünler';
?>

PHP:
<?php