oturum aç problemi

tolgareis

OpenCart-TR
143hata_resmi.jpg

resimde alış veriş yapıp siteye girmek istedigimde oturum açamıyorum şifre
hatası veriyor ama yan taraftaki üye panelini kullanınca hata vermeden
giriş yapıyorum nasıl çözülebilir acaba

mirac

OpenCart-TR
Web sitesi
www.notebook-cantasi.com
Girişte sorun yok tarayıcınızın çerezlerini ve \system\cache klasörünün içeriğini silmeyi deneyin.. Farklı tarayıcılarda deneyin vs..

tolgareis

OpenCart-TR
çerzleri temizledim denedim degişen bişey yok eger üye panelini kullanırsam giriş yapabiliyorum ama ilk önce alışveriş yapıp sonra önümüze gelen oturum aç seçengi ile giriş yapmaya çalışırsambu hatayı alıyorum deneyebilirsiniz üye adı tolgareis@dentrealmarket şifre12345678

mozilla dada denedim giriş yapmıyor resimdeki hatayı veriyor

mirac

OpenCart-TR
Web sitesi
www.notebook-cantasi.com
Az önce kendim üye oldum denedim sorunsuz çalışıyordu şimdi sorun var kendi mail adresimle şuan hiç birşekilde giremiyorum hatta..

Şuan için size tavsiye edebileceğim cevap ya modulden vaz geçeceksiniz yada oradaki giriş bölümünden..

Giriş bölümünü kaldırmak içn alttaki konuyu inceleyiniz..

http://forum.opencart-tr.com/thread-848-post-7235.html#pid7235

tolgareis

OpenCart-TR
sizin şifrenizi 12345678 olarak dgiştirdim içerden sizin mail adresinizle denemk için

kaldırdım giriş bölümünü halledemedigim tek şey mail alma yollama oldu ne g mail üzerinden ne hosting üzerinden açtıgım maillerden mail alıp yollıyamıyorum ama mailler çalışıyor normal denemelrimde sorun yok

mirac

OpenCart-TR
Web sitesi
www.notebook-cantasi.com
Benim mail adresim kutsal bir mail değil ki sizin ki çalışmıyosa benim mail adresimde çalışmaz..:D Özel mesaj ilede belirttiğim gibi sorun sunucunuzda benim girdiğim mail server bilgileri ile mailiniz çalışmıştı.. Bu sorunu hostunuzla veya yine dediğim gibi mynet in alt yapısında çalışan mail server ile halletmeniz daha mantıklı olacaktır.. İletişim mailinizi istediğiniz mail olarak belirtebilirsiniz yanlız mx ayarlarınızı ve sunucu bilgilerinizi mynet olarak uyarlamanız gerekiyor..

Yada ücretli bir hosta geçin söyleyn sunucularınız sorunu çözsün siz keyfinize bakın..

tolgareis

OpenCart-TR
hostum ücretli ücretsiz oldugu hssine kapılmışsınız mail alıp gönderebiliyorum bu durumda hosta problemmi oluyor ne demem gerek hostu aldıgım firmaya oluşturdugum siparis@disdeposu.biz adresini outloka kurdum sorunsuz çalışıyor :(:(:(