Otomatik Seo Kelime Oluşturucu - Auto Seo

öz_ak

OpenCart-TR
Web sitesi
www.bitkiselsağlık.com
RE: [MOD] Otomatik Seo kelime oluşturucu..

mirac' Alıntı:
Exel modulunde harfleri türkçe karakter kullanmaman lazım.. Siteme yüklerken çevirmiyor.. Modulde sorun yok.. Senin yapman gereken excelden sisteme yüklediğinde seo modulunu tekrar çalıştırıp oluşan hataları tek seferde düzeltmen..

sağolasın kardeşim bunu bilmiyordum ilgi alakan için teşekkür ederim.denicem
1.4.8 de denendi sonuuç çalışmıyor :) malesef :(

bursastok

OpenCart-TR

icgiyimonline' Alıntı:
Dediğini yapıyorum Ama modül durumu kapalı gözüküyor.Açık pozisyona nasıl getireceğiz

üstadım eline sağlık bana çok yardımcı oldun seo yu yaptım ama ben 1 4 8 yaptım belirgin hiç bişi çıkmadı neye yaradığına çok faza bilmiyorum umarım olmuştur türkçe karakter hatası bende de verdi ama çokta öneli olduğunu sanmıyorum genel de bazen böyle şeylerde verir.
miraç kardeşik tekrar teş ederim senin sayende siteyi adam ediyorum genelde paylaştığın konular doğru ve hatasız çıkıyo emeğine sağlık teşk ederim tekrar

DCaNN75

OpenCart-TR
Web sitesi
ekolojikmarket.org

1.4.8 İçin Admin paneli Sunucu en alttaki kategorilerden oto seo bulun tikleyin ve kaydedin......

mirac

OpenCart-TR
Web sitesi
www.notebook-cantasi.com

bursastok' Alıntı:
icgiyimonline' Alıntı:
Dediğini yapıyorum Ama modül durumu kapalı gözüküyor.Açık pozisyona nasıl getireceğiz

üstadım eline sağlık bana çok yardımcı oldun seo yu yaptım ama ben 1 4 8 yaptım belirgin hiç bişi çıkmadı neye yaradığına çok faza bilmiyorum umarım olmuştur türkçe karakter hatası bende de verdi ama çokta öneli olduğunu sanmıyorum genel de bazen böyle şeylerde verir.
miraç kardeşik tekrar teş ederim senin sayende siteyi adam ediyorum genelde paylaştığın konular doğru ve hatasız çıkıyo emeğine sağlık teşk ederim tekrar

Ben teşekkür ederim..

Modul hakkındaki detayla ilk mesajda yeterince açık.. Normal modul gibi bişey değil bu.. Ürünlerinizin isimlerini baz alarak seo kelimelerin üzerine yazan bi yazılım.. Ürünlerinizi ekledikten sonra modulu anlatıldığı gibi kurup bir sefer e mahsus söylenilenleri yaptığınızda bir dahaki ürün eklediğiniz de seo kelimeleri kendiniz doldurursanız artık size lazım olmayacak demektir..

bursastok

OpenCart-TR

arkadaşlar 1.4.8 de çalışıyor ben kurdum dün gece sabaha kadar çalıştım site üzerinde ama sağolsun miraç kardein paylaşımı sayesinde buldum adminde sistem den sunucuyu bulun ve aşa doğru inin module/auto_seo bunu bulup işaretleyin kaydedin modülü yeniden kurun çatır çatır çalışıyo sağolasın mirac kardeş

afroma

For a good time, one night only
Web sitesi
meettomy.site

1.4.7 sorunsuz çalıştı teşekkürler

mirac

OpenCart-TR
Web sitesi
www.notebook-cantasi.com

matkap

OpenCart-TR

Ben bunu kurdum sistem 1.4.9 kategori ve ürünlere seo uygula diyorum düzelt diyorum yani temizlensinmi diyor evet diyince admin panelin ana sayfasına atıyor güzel bir eklenti ancak düzeltme yapmıyor bu sorunu nasıl çözebiliriz.

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com

matkap' Alıntı:
Ben bunu kurdum sistem 1.4.9 kategori ve ürünlere seo uygula diyorum düzelt diyorum yani temizlensinmi diyor evet diyince admin panelin ana sayfasına atıyor güzel bir eklenti ancak düzeltme yapmıyor bu sorunu nasıl çözebiliriz.

Soru sormadan önce biraz araştırma yapınız.
http://forum.opencart-tr.com/thread-1234.html

hasbin

OpenCart-TR
Web sitesi
www.istanbulbuyuksehirrehberi.com
sorunsuz kuruldu 1.4.9

fakat yeni katagori ve ürün eklediğimizde otomatik yapmazmı bu işi her defasında modul sayfasından degiştirecegiz degiştirilir ama diger ürünlerin uzantısı degişirse google indexleri için sıkıntı yaratır teşekkürler

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Evet modülü ürün veya kategori eklediğiniz de çalıştırmalısınız ya da ürün eklerken kendiniz eklemelisiniz. Ürün isimlerini değiştirmediğiniz sürece sorun olmaz

dijitallaz

OpenCart-TR
merhabalar. 1.4.9 versiyona aotu seo 0.5 kurdum kategorilerde oluştur dediğimizde Fatal error: Allowed memory size of 268435456 bytes exhausted (tried to allocate 35 bytes) şeklinde hata vermekte. ürünlerde ise oluştur dediğimizde ise düzgün çalışmakta.
bilgi sayfasında (information) kurulumdan önce manuel seo çalışırken artık çalışmamakta. yani bilgi sayfasındaki linke tıklandığında php kodları görünmekte. fakat manuel seo kısmına yazılan örnek:www.siteadi.com/firmamiz-hakkinda adresini tarayıcıya yapıştırıp açtığımızda sayfa düzgün açılmakta. benim istediğim, fare ile link üzerine gelindiğinde karışık php kodları değil seo linki gelsin istiyorum. bilen arkadaşlar lütfen yardım etsin.

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Fatal error: Allowed memory size of xxxxxxxxxxxx bytes exhausted hatası sunucunuzun memory limit ayarından kaynaklanmaktadır. php.ini dosyasından bu ayarın değerini artırınız. Konu hakkında bilgi sahibi değilseniz sunucunuza söyleyerek yaptırabilirsiniz.

@RTHuR

OpenCart-TR
auto_seo_v0.5.zip dosyasını kurunca aşağıdaki hataları alıyorum bilgisi olan varmı

Notice: Undefined index: special in /home/wwwsahi/public_html/admin/view/template/catalog/product_list.tpl on line 85 Notice: Undefined index: price in /home/wwwsahi/public_html/admin/view/template/catalog/product_list.tpl on line 88

numerous

OpenCart-TR
@RTHuR' Alıntı:
auto_seo_v0.5.zip dosyasını kurunca aşağıdaki hataları alıyorum bilgisi olan varmı

Notice: Undefined index: special in /home/wwwsahi/public_html/admin/view/template/catalog/product_list.tpl on line 85 Notice: Undefined index: price in /home/wwwsahi/public_html/admin/view/template/catalog/product_list.tpl on line 88

bende aynı hatayı alıyorum şuanda admin panelinde

HATA KODU : Notice: Undefined variable: column_price in /home/wwwdeneme/public_html/admin/view/template/catalog/product_list.tpl on line 35
KOD: <a href="<?php echo $sort_price; ?>"><?php echo $column_price; ?></a>

HATA KODU : <b>Notice</b>: Undefined variable: filter_price in <b>/home/wwwdeneme/public_html/admin/view/template/catalog/product_list.tpl</b> on line <b>56</b>
KOD : td><input type="text" name="filter_price" value="<?php echo $filter_price; ?>" /></td>

HATA KODU : Notice: Undefined index: special in /home/wwwdeneme/public_html/admin/view/template/catalog/product_list.tpl on line 85
KOD : <?php if ($product['special']) { ?>

HATA KODU : Notice: Undefined index: price in /home/wwwdeneme/public_html/admin/view/template/catalog/product_list.tpl on line 88
KOD : <?php echo $product['price']; ?>

Hatayı admin panelinde katalog ürünler kısmında alıyorum. yardım edın ltfn

handmade

OpenCart-TR
1.4.9.x versiyonunu indirdim ve zipin içindeki admin ve catalog dosyalarını ftp ye attım fakat admin sayfasında eklentilerde auto seo diye modul yok zip te ki catalog dosyasını atmamız gerekiyor mu?

suikast

OpenCart-TR
Bunu nasıl silebiliriz. Ben beğenmedim. Marka bölümüne oluşturmuyor.

suikast

OpenCart-TR
dediğiniz gibi yaptım su sefer böyle hata verdi..
Error: Could not load model tool/seo_url!