OpenCart'a Büyük Onur

MasterBora

Moderator
Web sitesi
www.pikselplus.com
Packt-OS-AWARDS.png

2010 Yılı Açık Kaynak Kodlu Sistemler Arasında Yapılan Yarışma Neticesinde En İyi Açık Kaynak E-Ticaret Uygulamaları Dalında Finale Kalan OpenCart 2. Oldu. İkincilik Sayesinde 1000 Dolar Ödül Kazanan OpenCart'ı Tebrik Ediyoruz.

OpenCart Resmi Sitesinden Yapılan Açıklamada ise 2. Olduğuna Pek Sevinmemiş Görünüyor. "1.5.0 Sürümünü Yayınlasak 1. Olurduk" Diyen OpenCart 2011 Yılında Birinciliği Kimselere Kaptırmayacağını Idda Ediyor..

Bu Açıklamadan Sonra Anlaşılan OpenCart Kullanıcıları Olarak 2011 Yılında Yeni Sürüm ve Sürpriz Özelliklerin Bizleri Beklediğini Anlıyorum.. Doğrumudur :)

Tebrikler OpenCart.

Detaylı Bilgi ve Diğer Sonuçlar için Buraya Tıklayınız

ozansenkal

OpenCart-TR
Opencart ekibini ve bu projede yer alan herkesi tebrik ediyorum. Opencart yavaş yavaş da olsa hak ettiği yere gelmeye başlıyor.

sabitertan

OpenCart-TR
Heralde 20 kez oy verdim ama yaramamış :) opencart forumunda dediği gibi Fransızlar iyi çalışmış :)

ozansenkal

OpenCart-TR
ekran görüntülerinde gördüğüm kadarı ile rahatlıkla diyebilirim ki 1.5 versiyonundan sonra opencart rakipsiz bir sistem olacak. yeniliklere hayran kaldım açıkçası, hevesle bekliyorum

adobe

OpenCart-TR
Şimdi girdim baktım demosuna o kadarda iyi değil opencart daha zarif ve kibar demosuna indexte solda taglar var :S töbe töbe böle eticaret mi olur yavv

cherokhe

OpenCart-TR
Web sitesi
www.teknodia.com
Doğruyu söylemek gerekirse Opencart ilk sürümünden buyana çok yol kat etti.1.50 versiyonunda vaad ettikleri dudak uçuklatıcak gib.Opencart kullanımı,güvenliği,esnekliği,kullandığı yapı itibari ile vazgeçilmez bir sistem olacağını kanıtladı.Daha önceleri bir çok yapı ile çalışımış biri olarak şunu diyebilirimki Türkçe destek sitesi ve sık güncelemeleri ile geçmeyi düşünen e-ticaret sahiplerinin en akkılı sistemi olmaya 2011 de de aday olacaktır.Burda söylemekten çekinmiyeceğim diğer bir hususta tabiki teşekkürdür.

Teşekkürler OpenCart.com
Teşekküler OpenCart-tr.com

AliKral

OpenCart-TR
Tebrikler 2011 de 1.liği alacagına eminim.