opencart v1.4.9.4 ingilizce

craftsturkey

OpenCart-TR
opencart v1.4.9.4 ingilizce kurdum daha sonra türkçe dil dosyalarını yükledim categories başliğı altındaki kelimeleri türkçeye sorunsuz çevirdim, admin paneline systeme girip admin paneli dil seçimini türkçe yaptım aşagidaki mutasyonu elde ettim acil yardım lütfen.

Notice: Undefined variable: tab_general in /home/craftstu/public_html/admin/view/template/setting/setting.tpl on line 22Notice: Undefined variable: tab_store in /home/craftstu/public_html/admin/view/template/setting/setting.tpl on line 22Notice: Undefined variable: tab_local in /home/craftstu/public_html/admin/view/template/setting/setting.tpl on line 22Notice: Undefined variable: tab_option in /home/craftstu/public_html/admin/view/template/setting/setting.tpl on line 22Notice: Undefined variable: tab_image in /home/craftstu/public_html/admin/view/template/setting/setting.tpl on line 22Notice: Undefined variable: tab_mail in /home/craftstu/public_html/admin/view/template/setting/setting.tpl on line 22Notice: Undefined variable: tab_server in /home/craftstu/public_html/admin/view/template/setting/setting.tpl on line 22

reklamci1

OpenCart-TR
maleser aynı sorun bendede bulunmakta
dosyaları tekrar yükledim ne katalok nede admin türkçe olmadı saygılar