OpenCart v1.4.8b jeweller teması lazım

yasinyasin23

OpenCart-TR
Web sitesi
wetdream.totalh.com
slm arkadaşlar opencart'ta yeniyim ben kendi dükkanıma ait bir site yapmayı denicem OpenCart v1.4.8b kurdum bana jewellery (kuyumcu) teması lazım bana en uygun temayı buldum
http://www.algozone.com/opencart-templates-oc04a00397-p-2177.html

fakat bu ücretli bunun ücretsizini nereden indirebilirim yardımcı olursanız sevinirim...

yasinyasin23

OpenCart-TR
Web sitesi
wetdream.totalh.com
Peki bana önerebileceğiniz ücretsiz tema indirebileceğim ama dandik olmassa sevinirim :) bir site varmı kuyumcu tarzı tema lazım help plsss!

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Ücretsiz olarak dağıtılan temalar opencart sitesinde zaten paylaşılmaktadır. Orada istediğiniz bir tema bulamıyorsanız başka yerde bulacağınızı pek sanmıyorum.

afroma

For a good time, one night only
Web sitesi
meettomy.site
Bu verdiğiniz ücretli temaya bin tane eklenti yazmışlar ve flash filan kullanmışlar. Böyle bir temayı manuel olarak yapabilir ya da yaptırabilirsiniz; ama eklentiler bu şekilde olmaz. Yani bu eklentiyi yazan adam da zaten bedava vermez :)

Pyrotoxin

OpenCart-TR
Web sitesi
www.firatozpinar.com
yok artık ne bin tanesi alt tarafı slide menü eklemiş birde ürünlerin ön bakısına ürün numarasının yanında urünün kısa bilgisini veri tabanından çekmiş o kadar^^

Pyrotoxin

OpenCart-TR
Web sitesi
www.firatozpinar.com
yasinyasin23' Alıntı:
peki bunları nasıl yapabilirim :D

güzel soru ^^

öncelikle http://www.ajaxrain.com/ a giriş yap ordan buna benzer örnekleri bul mesleka ben cok incelemedim ama gördüklerimle ilgili bir kaçtane yazayım..

ürün incelerken alttakit ab destekli modulu http://www.unwrongest.com/projects/tabify/ buraki örnekle yapabilrisin

ürünlere ek acıklamada (ben o modül için öalışıyorum kısa zamanda buraya eklerim) yapmask içni ya ürüne acıklam yaptırıken veri tabanından o veriyi orneğin atıyorum 200 karakter kadarını cekip o sekilde listeleme yaptırcaz veya admin paneline ek bir forum ve veri tabanına ek bir tablo ile yeni ürün oluşturuken orayada ön tarafta gösterilcek sekilde veri girişi saglayabilirsiniz.

ajaxrain.com u incele orda gereklis eyleri bulu opencart i modifiye edebilirsin ^^

TECHNOLOG

OpenCart-TR
Web sitesi
www.edessaweb.com
aslında kafa yorulacak bişey. boş vaktim olduğunda bu sitedeki temalardan yapmaya çalışabilirim. ama öncelikle sitemde ürünleri eklemek zorundayım. üstüne bi de çalışıyorum vakit şu an için yok yani.

işin mantığını bilirseniz sizde yapabilirsiniz.
yeter ki bir adım atın.