OpenCart Ürün Ekleme

macrocin

OpenCart-TR
Panelden ürün ekliyor ancak ana sayfada ürün çıkmıyor bu sorun neden kaynaklanmıştır?

mirac

OpenCart-TR
Web sitesi
www.notebook-cantasi.com
RE: Open Crt Ürün Ekleme

Dil dosyaları yüzünden ürünler eklenmiyor olabilir.. Kaç tane dil dosyası kullanıyorsanız hepsine bilgileri giriniz yada kullanmadığınız dil dosyalarını sistem ayarlarından giriş yapıp siliniz..

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Ayrıca çoklu mağaza destekli versiyon kullanıyorsanız ürün sayfasında mağazayı seçmelisiniz

NeRoNaLp

OpenCart-TR
bende ürün ekliyorum fakat anasayfada ürün gözükmüyor.. çözemedim.. ilgilenirmisiniz..

NotebookBayii

OpenCart-TR
Web sitesi
www.notebookbayii.com
merhaba ben konu acamıyorum o yuzden buraya devam ediyorum

ben admin panelinde urun ekleme kısmında bir sürü bana gore gereksiz secenekler var ve urun eklerken zamanımı cok alıyor sadece kendime gore olanları nasıl ayrıabilirm diğer secenekleri kullanmak istemiyorum yani panelimde gozukmesini istemiyorum
ornegin ;
Boyutları (U x G x Y):
Uzunluk Birimi:
Ağırlık Birimi:
İndirmeler:
Benzer Ürünler:
ÖZELLİK
SEÇENEK
INDIRIM
KAMPANYA
ÖDÜL PUANI

Gibi seçenekleri istemiyorum ?

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
admin/view/template/catalog/product_form.tpl dosyasını dikkatli bir şekilde inceleyip istemediğiniz bölümleri kaldırabilirsiniz.

dejawulife

OpenCart-TR
Merhabalar

Sitemde v1.5.1.1 Tam sürüm bulunmakta , fakat şöyle bir problemim var .
Ürünlerimi admin panelinden ekliyorum ve admin panelinde listeleniyorlar fakat kategorilerinde ve ana sayfada ekleme ve gözükme olmuyor , forumda anlatılan bütün yöntemleri denedim ama hala bir cıkışa varamadım sizce neden olabilir ?

Cracker-art

OpenCart-TR
Bizim Sıkıntımızda Aynı 1.5.1 kurduk ürünleri Ekliyoruz Fakat Sizin İçin Seçtiklerimiz Kısmına Eklıyemıyoruz

golbin

OpenCart-TR
arkadaşlar bu adminde ürün ekleyip katagorilerde çıkmama sorununu bende de mevcut sürüm 1.5.1. Tekli dil (sadece türkçe var) tek mağaza. Bu sorun bu kadar çok kişide varken 1.5 kullanan diğerleri nasıl ürün ekliyor (yada ekleyebiliyor mu?)

chopper07

OpenCart-TR
Bu sorunla ilgili destek olabilecek kimse var mı?
Adminden ürün listeleniyor fakat anasayfada, kategorisinde de gözükmüyor.

golbin

OpenCart-TR
arkadaşlar ben kendi sorunumu hallettim şimdi rahtlıkla ekliyorum. ürün ekleyince geçerlilik tarihi var ona dokunmayın. eğer ileri bir tarih atarsanız o tarihte faal oluyor. cache/data izinleri 777 olmalı yapamıyorsanız 755 de kalıyorsa datayı silin siz yaratıp 777 verin sorun düzelecektir. gerçerlilik tarihine dokunmayın yada faal olmasını istediğiniz tarihi girin.

biocyn

OpenCart-TR
golbin' Alıntı:
arkadaşlar ben kendi sorunumu hallettim şimdi rahtlıkla ekliyorum. ürün ekleyince geçerlilik tarihi var ona dokunmayın. eğer ileri bir tarih atarsanız o tarihte faal oluyor. cache/data izinleri 777 olmalı yapamıyorsanız 755 de kalıyorsa datayı silin siz yaratıp 777 verin sorun düzelecektir. gerçerlilik tarihine dokunmayın yada faal olmasını istediğiniz tarihi girin.

Tamamen geçerlilik tarihinde kaynaklanıyor. Eğer geçerlilik tarihi bulunduğunuz günden ileriki bir tarih ise ürünleriniz sitenizde yayınlanmayacaktır.