OpenCart Türkçe 1.5.6 Yayınlandı

appachii

OpenCart-TR
1.5.6 türkçe sürümünü sıfırdan kurdum. Admin paneli ingilizce. Dil dosyalarını da attım ama hem hata aldım hem hala ingilizce. Admin panelini nasıl türkçeleştirebilirim ? Video anltım vs. bi kaynak varmı ?

ben sorunu hallettim open cart konusunda bnm gibi tecrübesiz olanlar için nasıl yaptığımı yazıyım. Admin panelden diller bölümüne geldikten sonra ingilizceyi editleyip türkçe yapmak isterseniz hata veriyor. Bunun yerine insert deyip türkçe dil kurulumu yaparsak herhangi bir sorun olmuyor. bilginize.

fecre_dal

OpenCart-TR
3 Defa dil dosyalarını atmama rağmen Ne magaza nede Admin paneli türkçe olmadı.. Admin panelinde de Türkçe dil seçeneği çıkmıyor.. Anlamadım gitti.. Acaba diyorum eski sürümün dil dosyalarını atsam ne olur :)

XANDERER

OpenCart-TR
Ayrıca enteresan olan şey verdikleri dosya hem ingilizce hemde VİRGÜL isimli reklamı gömüp vermişler, sayfanın en altında çıkıyor, yani Opencart destek sitesi değil mi bu (resmi, olmasa bile) yani biraz daha sade ve onurlu paylaşım yapılamaz mı ?
Ve evet yukarıdaki arkadaşların söylediği gibi Türkçe olmuyor, bu arkadaşlar bu sorunlarını 2013 tarihinde yazmışlar, şimdi yıl 2014 sorun devam ediyor, yada nedeni hala buradan açıklanmamış ve yardım edilmemiş, reklamlı opencart paylaşmaksa amaç eğer, amacınıza ulaşmışsınız, yok destek vermekse reklamı kaldırıp gerçek insanların sorduklanı yanıtlamanız daha onurlu bir davranış olurdu, isterseniz bunu artık silebilirsiniz, zaten büyük ihtimalle sizde öyle yapacaksınız, hem şunu da söyleyeyim, forumculukta da çok eski bir yöneticiyim dir, bir sitede eğer takibcilerinizi aldatan şeyler yapıyorsanız sizi sitenin SEO su kurtarmaz, bunu şimdiden söyleyeyim.

sg888

OpenCart-TR
bu sadece türkçe yama mıdır ? önce open chat yükleyip sonra bunu mu yükleyeceğiz çünkü ben yükleyince hala ingilizce görüyorum

size mail attım çözümü yazabilirseniz sevinirim..

sg888

OpenCart-TR
burası ile ilgilenen yok sanırım ...

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Sayın site sakinleri.

Biz heran ilgilenemesek bile diğer üyeler size yanıt veriyor.

Şimdi konuyu baştan sona okuduğumda en az 3 kişi çözüm yolunu yazmış.

Lütfen konuları baştan sona dikkatli okuyalım.

darkknightt

OpenCart-TR
verdiğiniz lin 2.0.x e yönlendiriyor, 1.5.6 yı nereden indirebiliriz?