OpenCart-TR.com Yenilenmiş !! ve Çok Güzel Olmuş

MasterBora

Moderator
Web sitesi
www.pikselplus.com
Merhaba Arkadaşlar

Bu Sabah Müdavimi Olduğum OpenCart Türkiye'ye Girdiğimde Sitede Gözle Görülür Yenilenme Farkettim.. ve Çok Hoşuma Gitti. Görüşlerimi Bildirmeden Geçemeyeceğim.

Entegre Edilen Reklamlar Ziyaretçiyi Yormuyor. Site Tasarımı ile Muhteşem Bir Uyum içinde ve Sitenin Eli Kolu Gibi Duruyor Çünkü Doğru Yerlere Doğru Şekilde Yerleştirilmiş. Bunun Adı Kesinlikle Nokta Atışı. "Günde Bir Kez Bu Reklamları Görsek Siteye Desteğimizi Esirgememiş ve Daha iyi Hizmet Almış Oluruz. (tavsiyemdir)

Önceden Ana Sayfada Çıkan Son Konular ve Mesajlar Bölümü Forum sayfasının Üst Kısmına "Genel Bakış" Olarak Taşınmış ve Çokta iyi Düşünülmüş.

Ayrıca Kullanıcılara Tanınan "Ruh Halim" Eklentiside Farklı ve Güzel.

Karşılıksız Verilen Bu Hizmet Kesinlikle Göz Ardı Edilmemeli Diye Düşünüyorum. Sonuna Kadar Bu Platformun Destekçisi Olacağım.

eka7a ve mirac'a Emekleri için Saygı Duyuyor ve Hizmetlerinden Dolayı Yürekten Teşekkürlerimi Sunuyorum.

Dipnot : Bana Kolay Kolay Kimse Tasarım yada İşlevsellik Beğendiremez :D Ama Burasını Çok Beğeniyorum :D

Ana Sayfayıda Daha Ilgı Çekici Hale Getirceğinizdende Hiç Şüphem Yok:rolleyes:

tolga35

OpenCart-TR
benım en çok sevdiğim son konulardı
oda tam yerıne yerleştirilmiş
eka7a , mirac ellerinize sağlık
gerçekten çok hoş olmuş

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Son yaptığım değişik buydu ve rahatsızlığımdan dolayı yaklaşık 2 haftadır site ile ilgilenemiyordum. Yeni yeni girmeye başladım.

Mirac sağ olsun sorulan sorular ile ilgilenmiş :) Yoksa vay halime :D

Sitede bazen değişikler yapıyorum. Bunların bazılar gözle görülür şekilde bazıları ise fark edilmeyecek şekilde oluyor.

Aslında gerekli gereksiz modüller ile doldurmayı sevmiyorum. Gerekli bazı modülleri kurup daha sade bir şekilde bırakmak bana göre daha iyi. Ruh halini eklemeyi de düşünmüyordum ama bir anda oluverdi :)

Eklentilerdeki sistemi biraz değiştirip sadece forum üyeliği ile indirebilecek şekilde düzenlemeyi ve ana sayfada önemli makaleleri yayınlayıp sorular için foruma yönlendirmek istiyorum

Makale konusunda seninde yardımın olacağını düşünüyorum ;)

Reklam konusunda ise kimsede reklamlara tıklamasını istemiyorum ama reklam gösterimi ile tıklama sayısını karşılaştırınca insan ister istemez üzülüyor :)

ALEX

OpenCart-TR
Çok güzel olmuş.Vaktim olsa sana yardım etmek isterdim.Ama harıl harıl php ve Jscript çalışıyorum.
Senden ricam bu WordPress temasını nerden indirdiğini bana söyler misin lütfen?

Çalışmalarında başarılar dilerim.