OpenCart Jewelry Store Template

Dagger

OpenCart-TR
Hostandwin firmasının bu ay yayınladığı diğer tema.Jewelry Store

jewelry_big.jpg

Demo

Ekli dosyalar

• jewelry.zip
    342.6 KB · Görüntüleme: 655

nietzche

OpenCart-TR
Harika temalar...
Teşekkürler arkadaş

serpinli

OpenCart-TR
Sitemde bu temayı kullanmaya başladım. Fakat ; kategori içerisine eklediğim 120 üründen sadece 57 adedi görüntüleniyor.

Ayarlardan 100 yapmama rağmen değişiklik olmadı. Görüntülenen ürün sayısını nasıl artırabilirim?

Notice: Undefined variable: text_error in /var/www/vhosts/modaparkugurlutekstil.com/httpdocs/catalog/view/theme/default/template/product/category.tpl on line 22

not: Forumda aradım, bulamadım, hatalı işlem yapmak istemiyorum. Ne de olsa yeniyim :)

Saygılarımla

alicelik

OpenCart-TR
merhabalar bu temayı nasıl türkçeye çevirebilirim arkadaşlar içerisinde language dosyası yok

ilkerergin

OpenCart-TR
serpinli' Alıntı:
Sitemde bu temayı kullanmaya başladım. Fakat ; kategori içerisine eklediğim 120 üründen sadece 57 adedi görüntüleniyor.

Ayarlardan 100 yapmama rağmen değişiklik olmadı. Görüntülenen ürün sayısını nasıl artırabilirim?

Hocam bu 120 urunu tek tek mi yukledin ? Nasil yukledin?
Eger tek tek yuklemis olsan hata vermeyecektir.Hata verse bile 2-3 urunden sonra goruntulenmediginin farkina varip arayisa girmis olacaktin.

Sitene baktim suan.Urunler gorunuyor.Eger import modulu ile yuklediysen sitenin suanki halinden bi export al. products _name ve langue_id alanlarini kontrol et.
Cevap yazmayi ihmal etme.

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
alicelik' Alıntı:
merhabalar bu temayı nasıl türkçeye çevirebilirim arkadaşlar içerisinde language dosyası yok

Varsayılan dil değişkenleri kullanılmıştır. Temada Türkçe ye çevirmeniz gereken bir yer yok.

kovboy141

OpenCart-TR
temada türkçe karakter sorunu var bunu nasıl düzeltebilirim acaba

serpinli

OpenCart-TR
ilkerergin' Alıntı:
serpinli' Alıntı:

Hocam bu 120 urunu tek tek mi yukledin ? Nasil yukledin?
Eger tek tek yuklemis olsan hata vermeyecektir.Hata verse bile 2-3 urunden sonra goruntulenmediginin farkina varip arayisa girmis olacaktin.

Sitene baktim suan.Urunler gorunuyor.Eger import modulu ile yuklediysen sitenin suanki halinden bi export al. products _name ve langue_id alanlarini kontrol et.
Cevap yazmayi ihmal etme.

İnport modülünü kullanamadım malesef :(

export yaptığımda boş sayfa veriyordu. Ürünleri eklerken kategorileri seçmediğimi farketmiştim ve düzeltmiştim.

kejoon

OpenCart-TR
temayı yüklemeye çalıştım ama beceremedim yardın edebilecek olan varmı acaba

adres: http://kayaoglu.gen.tr/sat/

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
Merhaba söz konusu tema 1.4 versiyon için halbuki sizin versiyonunuz 1.5 calışmaması normal..